اجرای بیش از ۱۷۰ کیلومتر عملیات شبکه گذاری در گیلان

حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای بیش از ۱۷۰ کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در نیمه نخست امسال در استان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر افزود: این مقدار شبکه گذاری در ۲۱۱ روستای استان صورت پذیرفته و بالغ بر ۱۷ کیلومتر از این میزان مربوط به اجرای حفرات خالی شهرها و روستاها می باشد.

مهندس اکبر اظهار داشت: هم اکنون مجموع طول شبکه گاز در استان به ۲۰ هزار و ۳۵۷ کیلومتر رسیده و با توجه به نزدیک شدن به پایان عملیات توسعه ای گازرسانی در استان هر سال از میزان عملیات شبکه گذاری کاسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت گاز هم اکنون به تمام شهرها (بجز ماسوله بجهت حفظ بافت تاریخی) و ۱۹۴۲ روستای استان گازرسانی نموده گفت: شرکت گاز علاوه بر توسعه گازرسانی به مناطق مختلف استان در جهت نهاینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی نیز اقدامات گسترده ای را به انجام رسانده است که از جمله آنها می توان به اجرای طرح سفیران انرژی و همکاری شایسته با فرمانداری ها، صدا وسیما، رسانه ها و سایر سازمان های تبلیغی اشاره نمود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به فرار رسیدن فصل سرد سال از کلیه مشترکین محترم خواست تا قبل از روشن کردن وسایل گرمایشی از سلامت تجهیرات و وسایل خود اطمینان حاصل نموده و همچنین از باز بودن راه های دودکش منزل اطمینان حاصل فرمایند.

Share