مهاجم پرسپولیس به سپیدرود رشت پیوست

برانکو، سرمربی کروات پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم به صورت رسمی پیوستن مهدی شریفی به باشگاه سپیدرود را تا پایان نیم فصل اول اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مهدی شریفی که بعد از خروج از لیست سپاهان با مسوولان پرسپولیس به توافق دست یافت و بعد از عقد قرارداد از ابتدای فصل در تمرینات این تیم حضور یافته، در آستانه انتقال به سپیدرود قرار دارد.

علی کریمی که به تازگی هدایت سپیدرود را برعهده گرفته، برای تقویت خط حمله تیمش درخواست جذب مهدی شریفی را داد و در این ارتباط این بازیکن بعد از دریافت پیشنهاد، قبول آن را منوط به موافقت باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد.

شریفی روز گذشته این مساله را با مربی کروات تیمش در میان گذاشت و برانکو به او اعلام کرد بعد از بررسی پاسخ خود را اعلام خواهد کرد. برانکو در حاشیه تمرین صبح امروز دقایقی با مهدی شریفی در این ارتباط صحبت کرد. سرمربی سرخپوشان به این بازیکن اعلام کرده با توجه به فضایی که در رشت و تیم سپیدرود وجود دارد این انتقال می‌تواند به او کمک کند و موافقتش را با ذکر این شرط که این بازیکن مقابل پرسپولیس در دیدار رفت حاضر نشود اعلام کرد.

حالا سرمربی کروات پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم به صورت رسمی پیوستن مهدی شریفی به باشگاه سپیدرود را تا پایان نیم فصل اول اعلام کرد.

Share