شرایط سپیدرود روز به روز بهتر می شود | هدف این فصل ما حفظ در لیگ برتر است

امامی فر گفت: همه از وضعیت سپیدرود اطلاع دارند. شروع لیگ را با دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت شروع کردیم. ما تلاش کردیم برخی تغییرات را در تیم ایجاد کنیم. شرایط ما روز به روز بهتر می شود. بازیکنان هم با تغییرات هماهنگ هستند. با این حال هنوز خیلی کار داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علیرضا امامی فر که در غیاب علی کریمی در نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس که ظهر امروز در سالن کنفرانس سازمان لیگ برتر شرکت کرده بود، در مورد دلیل غیبت کریمی گفت: ایشان به دلیل نداشتن مدرک سرمربیگری در این نشست حضور پیدا نکردند.

وی ادامه داد: همه از وضعیت سپیدرود اطلاع دارند. شروع لیگ را با دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت شروع کردیم. ما تلاش کردیم برخی تغییرات را در تیم ایجاد کنیم. شرایط ما روز به روز بهتر می شود. بازیکنان هم با تغییرات هماهنگ هستند. با این حال هنوز خیلی کار داریم.

امامی فر ادامه داد: تکلیف پرسپولیس مشخص است. این تیم تاکتیکی ترین تیم لیگ کشور است که پشت آن تفکر و اندیشه آقای برانکو هست. بازیکنان پرسپولیس درس بزرگی به بازیکنان ما دادند. آنها نشان دادند که ناامیدی در فوتبال جایی ندارد و باید تا آخرین لحظه جنگید. بازیکنان ما هم با اعتمادی که به کادر فنی دارند تلاش خواهند کرد بازی خوبی را ارائه کنند.

بازیکن پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: همانطور که پرسپولیس مسئولیت پذیری و احترام را به هواداران یاد داد، آقای کریمی هم همین حس را به بازیکنان منتقل کرد و امیدواریم که بتوانیم روز یکشنبه بازی خوبی را ارائه دهیم.

علیرضا امامی فر در مورد اینکه این تیم در لیگ برتر هنوز به موفقیتی دست پیدا نکرده است گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. با این حال ما در تلاش هستیم که تفکر جبران امتیازات را در تیم داشته باشیم. همه بازیهای ما مشکل است. این را پذیرفتیم که اتفاقاتی که قبلا رخ داده است برای تیم ما مشکلاتی را ایجاد کرده. به همین دلیل تلاش می کنیم این مشکلات را برطرف کنیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود در مورد اینکه ممکن است بلایی که سر تیم نفت آمد این فصل هم سر سپیدرود بیاید و مشکلاتی برای این تیم ایجاد شود گفت: ورود علی کریمی به سپیدرود در جهت حفظ یک تیم باسابقه در لیگ برتر است. می خواهیم به سرنوشت تیم هایی مانند راه آهن، صبا، نفت تهران و … گرفتار نشود. تلاشی که کریمی می کند این است که این تیم سهمیه اش در لیگ برتر حفظ شود.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی و فضایی که وجود دارد تلاش می کنیم که هدفگذاری خوبی داشته باشیم. هدف این فصل ما حفظ در لیگ برتر با شرایط مطلوب است که این شرایط به دست خودمان رقم خواهد خورد.

مربی تیم فوتبال سپیدرود در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه شما به تغییر زمان دیدار برابر پرسپولیس معترض شده است گفت: اطلاعی در این مورد ندارم و مسئولان باشگاه باید پاسخ بدهند.

Share