رفتار تماشاگران چوکا و داماش گیلانیان الگوی دیگر هواداران شود

حسن زاده گفت: امیدوارم رفتار تماشاگران چوکا و داماش گیلانیان برای همه تماشاگران خصوصا در استانهایی که شهرآورد استانی بین تیمهای بومی برگزار می‌شود، الگو شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسماعیل حسن زاده، رییس کمیته انضباطی گفت: درست از زمانی که مسابقه تیم های ملوان و سپیدرود رشت در جام حذفی با مشکلاتی در روی سکوها همراه بود به نحوی که رفتار غیرورزشی تماشاگران موجب توقف مسابقه شده بود،در یک دیدار دیگر از رقابتهای جام حذفی که هر دو تیم(داماش گیلانیان و چوکای تالش) گیلانی بودند،اتفاقات بسیار خوبی رخ داد.

وی افزود:تماشاگران دو تیم به تشویق تیم حریف پرداختند و حتی تماشاگران تیم میزبان(چوکا)که از گردونه رقابتهای جام حذفی،حذف شده بود بعد از باخت تیم خود، رفتار پسندیده ای نسبت به بدرقه تیم میهمان انجام دادند که در نوع خود قابل توجه بود.

رییس کمیته انضباطی ادامه داد: کمیته انضباطی ضمن تقدیر از هواداران گیلانی، درصدد است برای تقدیر رسمی،پاداش نقدی برای کانون هواداران این دو تیم در نظر بگیرد.

حسن زاده در پایان گفت: امیدوارم رفتار تماشاگران چوکا و داماش گیلانیان برای همه تماشاگران خصوصا در استانهایی که شهرآورد استانی بین تیمهای بومی برگزار می‌شود، الگو شود.

Share