توضیحات دبیر موسسه حقیقت سبز در خصوص نمایشگاه عمله شیطان

دبیر موسسه حقیقت سبز در خصوص نمایشگاه عمله شیطان گفت: از آنجا که طی چند سال گذشته غرب آسیا و شمال افریقا دستخوش تحولات گسترده ای شده و حضور جریانات سلفی تکفیری با توجه ویژه بر موضوع جهاد به شکل سازماندهی شده ای مشاهده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمد رضا محبوب دبیر موسسه حقیقت سبز در خصوص نمایشگاه عمله شیطان گفت: از آنجا که طی چند سال گذشته غرب آسیا و شمال افریقا دستخوش تحولات گسترده ای شده و حضور جریانات سلفی تکفیری با توجه ویژه بر موضوع جهاد به شکل سازماندهی شده ای مشاهده می شود.

وی افزود: از آنجا که این تحولات تاثیر مستقیم بر ایران داشته بگونه ای که ایران مجبور به حضور در برخی از کشور ها مانند عراق و سوریه شده لذا بررسی سابقه تفکرات تکفیری در اسلام و چگونگی بروز ظهور دوباره آن به شکل گسترده در منطقه و تاثیر آن بر ایران سبب شد تا کارشناسان موسسه حقیقت سبز(مجموعه فعال در حوزه ادیان و فرق) با طراحی تابلو مقالات تهیه مستند تصویری و ارایه مباحث کارشناسی سعی در نمایش گوشه ای از تحولات مرتبط با این تفکر نمایند.

محبوب یادآور شد: در این راستا معاونت فرهنگی سپاه قدس، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، موسسه فرهنگی حقیقت سبز را یاری نمودند.

این تلاش موسسه که بصورت برگزاری نمایشگاه می باشد بمنظور ارائه مباحث کارشناسی به قشر فرهنگی مرتبط با این موضوعات و بشکل هدفمند با انتخاب مخاطبان خاص از ارگانها و ادارات و دانشگاهها از تاریخ ۲۰لغایت۲۸شهریورماه۹۷ برگزار می گردد.

گروههای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جهت بازدید میتوانند با شماره تلفن ۰۹۱۱۴۶۵۲۴۱۱ تماس حاصل نموده و با برنامه ریزی قبلی از محتوای علمی آن استفاده نمایند.

Share