یکه تازی خداداد عزیزی در رشت | اخراج کعبی از سپیدرود به خاطر نمایش ضعیف یا دلجویی از هواداران؟!

بازیکن سرشناس و کهنه کار سپیدرودی ها بدلیل دلجویی از هواداران در پایان بازی با سپاهان بنا به تصمیم کادر فنی از فهرست این تیم کنار گذاشته شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین کعبی بازیکن سرشناس و کاپیتان سپیدرودی ها بنا به تصمیم خداداد عزیزی از فهرست این تیم در لیگ هجدهم کنار گذاشته شد تا بعد از محرومیت از حضور در میادین فوتبالی توسط کمیته اخلاق با دومین شوک متوالی روبرو شود.

این تصمیم در شرایطی از سوی کادرفنی سپیدرود اتخاذ شد که گفته می شود حسین کعبی به دلیل نمایش ضعیف مقابل سپاهان و نقش داشتن در سه گل دریافتی از حریف مقصر اصلی ناکامی هفته دوم معرفی شده است به همین خاطر خداداد عزیزی به دلایل فنی تصمیم به قطع همکاری با این بازیکن گرفته است.

این درحالی است که شنیده ها  حاکی از است که دلایل غیرفنی به خصوص دلجویی او از هواداران پس از درگیری خداداد عزیزی با هواداران سپیدرود بعد از شکست برابر سپاهان هم روی تصمیم خداداد عزیزی در اخراج کاپیتان نقش داشته تا ترکش های هفته دوم دامن بازیکن خوزستانی و ملی پوش سابق ایران را بگیرد.

گفتنی است خداداد عزیزی در این بازی با هواداران سپیدرود رشت درگیری شدیدی پیدا کرد به طوری که ضمن اخراج از کنار زمین پس از پایان بازی نیز این حواشی هنوز به پایان نرسیده است.

Share