هلال احمر یک نهاد مردمی است | راه اندازی مرکز توانبخشی گیلان نیازمند حمایت خیرین است

ولی‌پور با بیان اینکه بسیاری از مشکلاتی که دامن‌گیر ما است با حضور خیرین حل می‌شود، گفت: ما نهادی غیردولتی و مردمی هستیم که از خیرین دعوت می‌کنیم که به هلال احمر کمک کنند.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مهدی ولی‌پور، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با حضور در تحریریه «پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا» به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه هر روز “روز خبرنگار” است، اظهار داشت: بر خود وظیفه می‌دانم که از خبرنگاران تجلیل به عمل آورم.

اطلاع رسانی به موقع از ایجاد بحران جلوگیری می‌کند

وی با بیان اینکه هلال احمر یک نهاد مردم نهاد است، تصریح کرد: پل ارتباطی ما با مردم رسانه ها هستند.

ولی‌پور گفت: اطلاع رسانی به موقع کاهش دهنده حوادث است و عدم اطلاع رسانی مناسب سبب می‌شود حادثه تبدیل به بحران می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان همچنین ادامه داد: اطلاع رسانی درست سبب اعتمادسازی بین مردم می‌شود.

 هلال احمر یک نهاد مردمی است | بسیاری از مشکلات هلال احمر گیلان با حضور خیرین حل می‌شود

وی با اشاره به اینکه برخی مردم ما را دولتی می‌دانند، اظهار داشت: باید بر روی مردمی بودن هلال احمر تاکید کنیم زیرا هلال احمر یک نهاد مردمی است.

ولی‌پور با بیان اینکه بسیاری از مشکلاتی که دامن‌گیر ما است با حضور خیرین حل می‌شود، گفت: ما نهادی غیردولتی و مردمی هستیم که از خیرین دعوت می‌کنیم که به هلال احمر کمک کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ادامه داد: پس از اوقاف و آستان قدس رضوی بیشترین وقف به هلال احمر انجام می‌شود.

وی به طرح نذر آب اشاره کرد و افزود: ۳۰۴ روستای سیستان بلوچستان در طرح “نذر آب” آبرسانی شدند.

ولی‌پور گفت: حضور کاروان سلامت هلال احمر برای ویزیت رایگان در مناطق محروم و بی بضاعت از دیگر طرح‌هایی است که ما عملیاتی کردیم.

هلال احمر صدای مردم را به گوش مسوولین می‌رساند | در زمینه توانبخشی خیرین هستیم

وی با اشاره به اینکه هلال احمر صدای مردم را به گوش مسوولین می‌رساند، اظهار کرد: هلال احمر گیلان به‌منظور راه اندازی مرکز درمان و توانبخشی نیازمند حمایت مدیران ارشد کشور و همچنین خیرین است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در خصوص دستگاه تشخیص سرطان نیز گفت: سه دستگاه تشخیص سرطان در کشور وجود دارد و تهیه این دستگاه توسط خیرین در استان می‌تواند علاوه بر اینکه نیازهای مردم گیلان را رفع کند، کمک قابل توجهی به مردم استان‌های همجوار کند.

Share