“مهاجری” گفته‌های مدیرعامل سپیدرود رشت را تکذیب کرد

در حالی که مدیرعامل باشگاه سپیدرود خبر از توافق اولیه با مهاجری برای سپردن سکان سرمربیگری این تیم داده بود اما این امر از سوی مدیر تیم تراکتورسازی تبریز تکذیب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا کیومرث بیات مدیرعامل موقت باشگاه سپیدرود درحالی ظهر امروز (شنبه) خبر از توافقات اولیه با مدیر فعلی باشگاه تراکتورسازی تبریز جهت سپردن سکان سرمربیگری این تیم داد که ساعاتی بعد این خبر از سوی مهاجری تکذیب شد.

محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام اینکه تاکنون توافقی با سپیدرود نداشته‌ام اظهار داشت: برای موفقیت نیاز است که فضا و امکانات مهیا باشد و در حال حاضر این شرایط در تیم سپیدرود رشت مهیا نیست.

وی اعلام کرد: من این مورد را به مسئولان این باشگاه گفتم و اگر شرایط فراهم شد آن وقت مذاکرات بین ما شکل جدی ‌تری به خود خواهد گرفت و در حال حاضر فقط می‌توانم برای تیم سپیدرود آرزوی موفقیت کنم.

 یکی از دلایل اصلی گمراه شدن رسانه‌ها در اعلام خبر قطعی سرمربیگری مهاجری اطلاعات و اخبار ضد و نقیضی است که از اطرافیان باشگاه به بیرون مخابره می‌شود و ظاهراً قرار هم نیست یک منبع اطلاع‌رسانی رسمی و واحد، اخبار این تیم را پوشش دهد.

سپیدرود بعد از وارد شدن در یک دعوای فرسایشی از پایان فصل گذشته تا امروز هیچ رسانه رسمی ندارد و بیات مدیرعاملی که در ابتدای کار خود اعلام کرد که شاید فقط ۱۰ روز در این تیم مسئولیت داشته باشد با اعلام اخباری که معمولاً خیلی زود تکذیب می‌شود بر سردرگمی افکار عمومی می‌افزاید.

محمد نوین مالک باشگاه سپیدرود پس از برکناری خداداد عزیزی از پایان هفته سوم علاوه بر سرمربی، تقریباً تمامی اعضای کادر فنی‌اش را نیز کنار گذاشت و در حال حاضر فقط افشین ناظمی، سهیل حق‌شناس و حامد طباطبایی در کادر فنی حضور دارند.

نکته حایز اهمیت این است که محمد نوین پس از برکناری اعضای کادر فنی و انتخاب بیات به‌عنوان مدیرعامل، هیچ اثری در باشگاه از او دیده نشده و گفته می‌شود که مسئولیت اداره باشگاه را به هیئت فوتبال بازگردانده؛ خبری که تا امروز مورد تایید قرار نگرفته است.

سپیدرود در حالی در لیگ برتر حضور دارد و می‌خواهد مجوز حرفه‌ای شدن بگیرد که سرشار از نداشته‌هاست و این تیم فاقد سرمربی و کادرفنی، رسانه رسمی، دفتر باشگاه و تشکیلات، هیئت مدیره، امکانات مناسب لجستیکی و بسیار موارد دیگر است و در یک جمله می‌توان گفت که سپیدرود به جز هزاران هوادار عاشق در حال حاضر چیز دیگری ندارد.

Share