مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی انزلی برگزار شد

با بازنشستگی منوچهر عاشوری بخشدار سابق مرکزی انزلی وحید پورحضرت به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی این شهرستان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا میرشمس مومنی زاده فرماندار بندرانزلی در مراسم تودیع بخشدار مرکزی این شهرستان به شاخصه های یک مدیر اشاره کرد و گفت: همه خدمتگزاران مردم در هر جایگاهی خدمت می کنند باید در جهت پیشبرد اهداف آرمانها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی بکوشند و این یکی از ویژگیهایی است که هر مدیری که در این کشور و جامعه خدمت می کند باید دارا باشد.

وی به برگزاری مراسم تجلیل از زحمات خدمتگزاران مردم اشاره کرد و افزود: ما در برگزاری مراسم تودیع و تکریم ابتدا از زحمات یک خدمتگزار قدردانی می کنیم که این امر از آموزه های دینی و اخلاقی ما است و سپس از خصوصیات اخلاقی، رفتاری و عملکرد آن مسئول می گوییم تا بدینوسیله فرهنگ صحیح خدمتگزاری را در جامعه تبلیغ کنیم و آقای عاشوری از مدیرانی بوده است که در جهت پیشبرد اهداف نظام و خدمت به جامعه از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

فرماندار بندرانزلی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل مجاهدتها و مبارزات و زحمات یکصد ساله ملت ایران و مرهون خون بهای شهدا، ایثارگران و آزادگان عزیز این سرزمین است لذا اعتقاد داریم همه امکانات و اعتبارات و اختیاراتی که داریم متعلق به مردم است و ما خدمتگزار این مردم هستیم و اگر چه برگزیده یا انتخاب  و یا منصوب شده ایم باید به مردم خدمت کنیم و لازمه خدمت کردن در ابتدا دارا بودن روحیه مردمی و در بین مردم بودن با روی گشاده و رفتاری نیکو و پسندیده است. ما باید پیگیر مسائل و مشکلات مردم بوده و در غم و شادی در کنار آنان باشیم و آقای عاشوری بعنوان بخشدار مرکزی دارای چنین خصوصیاتی بوده و با همین روحیه خدمت خود به مردم را در دستگاه دولت به پایان رساند.

شایان ذکر است در این مراسم وحید پورحضرت معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندرانزلی بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی این شهرستان معرفی شد.

Share