فعالیت های شهرداری لاهیجان مدیر محور نیست، بلکه برنامه محور است

مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان با بیان اینکه امروز فعالیت های شهرداری لاهیجان مدیر محور نیست، بلکه برنامه محور است، گفت: در تبیین برنامه راهبردی تلاش کردیم سند چشم انداز ۵ ساله ای را تعریف و یک نقشه راه برای شهرداری لاهیجان معرفی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، همزمان با روز خبرنگار، نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان با اصحاب رسانه برگزار شد.

شهردار لاهیجان در این نشست گفت: امروز شهرما در مسیر پیشرفت به همدلی و همزبانی نیاز دارد و مدیریت شهری و شهروندان باید در کنارهم مشترک اقدام کنیم.

مسعود کاظمی افزود: تلاش کردیم کارهای متعدد زیربنایی و روبنایی در حوزه های مختلف خدماتی، عمرانی، فرهنگی، اجتماعی انجام دهیم.

وی گفت: در تبیین برنامه راهبردی تلاش کردیم سند چشم انداز ۵ ساله ای را تعریف و یک نقشه راه برای شهرداری لاهیجان معرفی کنیم.

شهردار لاهیجان افزود: امروز فعالیت های شهرداری لاهیجان مدیر محور نیست، بلکه برنامه محور است.

کاظمی گفت: طرح ممیزی املاک و اتوماسیون شهری لاهیجان، شیوه نامه سرمایه گذاری، اپلیکیشن ۱۳۷ از جدیدترین پروژه های در دست احداث شهرداری لاهیجان است.

در ادامه این نشست، جواد نجار تمیزکار، سخنگوی شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: برای رسیدن به یک هدف درست، اختلاف سلیقه ها را کنار می گذاریم.

وی افزود: شهردار لاهیجان پویایی، نشاط، حرکت و فعالیت را در شهر به ارمغان آورده اند و تلاش میکنند در همه حوزه ها فعالیت کنند.

تمیزکار گفت: خبرنگاران واقعی مورد رصد هستند و ما به کمک همه خبرنگاران احتیاج داریم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: امنیت قلم خبرنگاران مورد حمایت دستگاه قضایی ما باشد تا خبرنگاران بتوانند با شجاعت مشکلات مردم را به مسئولین انتقال دهند.
در ادامه از خبرنگاران فعال در شهرستان و استان با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد.

افتتاح نمایشگاهی از روزنامه های قدیمی ایران و رونمایی از اپلیکیشن ۱۳۷ و امضای لوح یادمان روز خبرنگار از دیگر برنامه های این مراسم بود.

Share