دوشنبه به رشت می‌روم | سرمربی من هستم تا زمانی که حکم اخراج مرا بدهند

عزیزی گفت: من هنوز سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت هستم و تمرینات ما تا روز دوشنبه تعطیل است، از آقای ناظمی خواستم برای اعضای کادر فنی در هتل جا رزرو کند، همچنین برای بازیکنان غیربومی تیم هم اتاق بگیرد، دوشنبه ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه تمرینات ما آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، خداداد عزیزی در خصوص اظهارات مدیر عامل جدید باشگاه سپیدرود مبنی بر اینکه حضور خداداد عزیزی در این تیم منتفی است چون جو علیه او است، گفت: من هنوز سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت هستم و تمرینات ما تا روز دوشنبه تعطیل است، از آقای ناظمی خواستم برای اعضای کادر فنی در هتل جا رزرو کند، همچنین برای بازیکنان غیربومی تیم هم اتاق بگیرد، دوشنبه ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه تمرینات ما آغاز خواهد شد.

وی افزود: دوشنبه به شهر رشت می‌روم تا ببینم این آقا که می‌گوید تمرینات بدون حضور من برگزار می‌شود چگونه می ‌خواهد این کار را انجام دهد، من سه سال با باشگاه سپیدرود قرارداد دارم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود تأکید کرد: این آقایی که امروز حکم سرپرستی باشگاه را گرفته، همین چند وقت پیش می ‌خواست دو بازیکن سیه‌چرده را به ما غالب کند، او نزد من آمد و گفت آقای عزیزی با این دو بازیکن قرارداد ببند چون آنها خیلی خوب هستند، من وقتی دیدم در تمرینات به درد نمی‌‌خورند آنها را رد کردم.

عزیزی افزود: بیات دوباره نزد ما آمد و گفت که با ۳۰ میلیون تومان این دو نفر را جذب کنید، باز هم قبول نکردم و گفتم اینها به درد نمی ‌خورند، دوباره گفت ۲۰ میلیون بدهید تا اینها را جذب کنیم، باز هم من قبول نکردم، جالب است او مرتب پیشنهاد می‌ داد و برای بار آخر گفت با این بازیکنان رایگان قرارداد ببند، که من گفتم این دو بازیکن لیست ما را پر می‌کنند و من با دو بازیکنی که به درد نمی‌ خورند و معلوم نیست از کجا آمده‌اند و ممکن است فک و فامیل شما باشند قرارداد نمی ‌بندم. حالا این شخص آمده و در مورد تمرینات و زمان شروع آن صحبت می‌ کند. سرمربی این تیم من هستم، مگر اینکه حکم اخراج من را صادر کنند.

وی تأکید کرد: من فردا با آقای نوین مالک باشگاه جلسه دارم و اگر با او توافق کنم، خودم استعفا می‌دهم، ولی وقتی کسی که هنوز حکم مدیرعاملی ‌اش خشک نشده، در مورد چنین مسائلی صحبت می‌کند، من باید جواب بدهم. مسئول فنی تیم من هستم و مدیرعامل نمی ‌تواند در مورد زمان تمرینات صحبت کند. من می‌گویم که چه زمانی تمرینات شروع می‌شود و تا دوشنبه هم تمرینات ما تعطیل است، بهتر است آقای بیات بازیکنان سیه‌ چرده‌اش را به تیم‌های دیگر غالب کند و در مورد این مسائل حرفی نزند.

عزیزی در پایان گفت: از دوشنبه با قدرت تمرینات را آغاز می‌کنیم، چون با کسب یک امتیاز تبریز روحیه تیمی ما بالا رفته و می‌رخواهیم اولین برد خانگی را در هفته آینده مقابل پدیده بدست آوریم.

Share