درخواست نماینده رشت برای چالش نخریدن آدیداس

عضو فراکسیون ورزش جوانان با بیان اینکه آتش زدن انبار آدیداس در شان مردم ایران نیست، گفت: از NGOها و سازمان های مردم نهاد تقاضا داریم نسبت به فراگیر کردن چالش نخریدن آدیداس اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در توضیح انتشار خبری در خبرگزاری خانه ملت با عنوان “چالش نخریدن آدیداس باید در کشور فراگیر شود” گفت: من مرد قانون هستم و بر این باورم که تمامی مسائل باید از مجاری قانونی و اجتماعی پیگیری شود و به هیچ وجه مردم را به خشونت و آتش زدن انبار آدیداس دعوت نمی‌کنم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: از NGOها و سازمان های مردم نهاد تقاضا داریم نسبت به فراگیر کردن چالش نخریدن آدیداس اقدام کنند.

آتش زدن انبار آدیداس در شان مردم ایران نیست

وی با اینکه آتش زدن انبار آدیداس در شان مردم ایران نیست، تصریح کرد: بی شک مردم ایران باید ناراحتی خود را با چالش انداختن کفش آدیداس به صورت نمایشی در سطح زباله و نخریدن آن از همگامی چنین شرکت هایی با مسائل سیاسی نشان دهند و در این رابطه نباید سکوت کنند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، افزود: سکوت مردم در برابر این اقدام به معنای تایید آن است و مردم نباید سکوت پیشه کنند.

Share