جعفرزاده: آماده‌ام فهرست اموال و دارایی های خودم و بستگانم را اعلام کنم

جعفرزاده گفت: بشخصه امیدوارم در راستای شفاف و اعتمادسازی فی ما بین مردم و مسئولینِ انتخابی یا انتصابیِ نظام ، دیگر نمایندگان و مسئولین دولتی نیز ، به تاسی از ایشان فهرست اموال و دارایی های خود و بستگان سببی و نسبی درجه یک خود را اعلام فرمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در آخرین پست اینستاگرامی خود مطرح کرد: حاضرم برای شفاف‌سازی از اموال و دارایی‌ام پیش‌قدم شوم.

جعفرزاده ضمن استقبال از موضوع شفاف‌سازی گفت که با هرگونه شفاف‌سازی موافق و داوطلب است که به عنوان اولین نماینده درباره میزان حقوق، اموال و دارایی او شفاف‌سازی شود. او با انتقاد از مسئولانی‌که از شفافیت واهمه دارند گفت: «اگر در مجلس شفاف‌سازی شود، یک بار برای همیشه همه حرف‌ها و شایعاتی که درباره مسئولان نظام زده می‌شود پایان می یابد.» بنابرین باید منتظر بود و دید چند درصد از نمایندگان خواستار تحقیق و تفحص از عملکرد مجلس و سازمان‌های تابعه هستند و در واقع اجازه شفاف ‌سازی را به خودشان می‌دهند تا سازمان‌ها و نهادها و وزاتخانه های دیگر از این خودنظارتی الگو بگیرند و به جای دادن وعده و وعید به نمایندگان مانع تحقیق و تفحص از سازمان و وزارت‌خانه متبوع خود شود، خودشان حساب و کتابشان را روشن کنند.

وی همچنین در پستی مرتبط گفت که بعنوان اولین نماینده مردم در مجلس آماده است فهرست اموال و دارایی های خود را اعلام نماید:
بشخصه امیدوارم در راستای شفاف و اعتمادسازی فی ما بین مردم و مسئولینِ انتخابی یا انتصابیِ نظام ، دیگر نمایندگان و مسئولین دولتی نیز، به تاسی از ایشان فهرست اموال و دارایی های خود و بستگان سببی و نسبی درجه یک خود را اعلام فرمایند.

Share