تعیین پاداش استاندار گیلان برای مدال آوران رقابت‌های آسیایی جاکارتا

استاندار گیلان با تعیین پاداش برای نفرات اول تا سوم رقابت های آسیایی جاکارتای اندونزی، ورزشکاران گیلانی را برای حضور در این بازی ها بدرقه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مصطفی سالاری در مراسم بدرقه ورزشکاران اعزامی گیلان به بازی های آسیایی اندونزی که برای نخستین بار در هتل آکادمی تهران برگزارشد، نزدیکی ورزشکاران به مردم را نشأت گرفته از مجاهدت های صادقانه آنان در میدان نبرد ورزشی دانست و افزود: حمایت های گسترده مردم از بازیکن های ایرانی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ نشان داد که فارغ از هر نتیجه، غیرت و همت ورزشکاران مورد احترام در تمام لایه های اجتماعی است.

وی با ابراز امیدواری برای موفقیت گیلانیان کاروان ایران به بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، ورزشکاران را الگوی موفق اخلاق و عمل در جامعه خواند و گفت: آنچه که ارتقاء سطح فرهنگی در جامعه را به دنبال دارد، حضور فعالان موفق در هرکدام از عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … در میان مردم است.

نماینده عالی دولت در گیلان در پایان برای نفر اول و دارنده طلا ۲۰ میلیون تومان، نقره ۱۵ میلیون تومان و برنز ۱۰ میلیون تومان پاداش درنظر گرفت و از آنان خواست با صلابت در این رقابت ها حاضر شوند.

Share