انعقاد تفاهم‌ نامه همکاری بین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و جهاد دانشگاهی گیلان

در راستای گسترش همکاری های مشترک، اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و جهاد دانشگاهی استان گیلان با برگزاری یک نشست نسبت به انعقاد تفاهم ‌نامه اقدام نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در راستای گسترش همکاری مشترک، اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و جهاد دانشگاهی استان گیلان با برگزاری یک نشست نسبت به انعقاد تفاهم ‌نامه اقدام نمودند.

امیر محمدپور دبیر شورای پدافند غیرعامل استان گیلان با حضور در جلسه مشترک اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و مرکز جهاد دانشگاهی استان که حول پیرامون همکاری مشترک علمی و ارتقاء سطح آموزش و پژوهش پدافند غیرعامل در مرکز جهاد دانشگاهی برگزار شد، با تاکید بر اهمیت پدافند غیرعامل و تدوین سند راهبردی آن بر لزوم ارتقای سطح دانش و ارائه آموزش های عمومی و تخصصی با همکاری جهاد دانشگاهی را ضروری دانست.

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با اشاره به علمی بودن پدافند غیرعامل بیان کرد: در تحقق اهداف سند چشم انداز توسعه همه جانبه کشور در جهت گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی، آموزشی و پژوهشی پدافند غیرعامل و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در کلیه زمینه های مرتبط با پدافند غیرعامل کشور، همکاری با جهاد دانشگاهی حائز اهمیت می باشد.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان اظهار کرد: اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و جهاد دانشگاهی گیلان به منظور ارتقاء سطح دانش و آموزش های عمومی و تخصصی در دستگاههای اجرایی و ادارات و تشکلات مختلف در حوزه پدافند غیرعامل تلاش می کنند.

محمدپور با اشاره به اهداف مشترک دو مجموعه اذعان داشت: همکاری برای ایجاد بسترهای علمی و ارتقا سطح دانش و آموزش های عمومی و تخصصی در دستگاه های اجرایی و ادارات و تشکلات مختلف، برگزاری همایش های علمی و تخصصی در سطوح استانی و ملی در حوزه پدافند غیرعامل و برنامه ریزی در راستای تحقیق و پژوهش حوزه علمی جهاد دانشگاهی در مباحث تخصصی اعم از سایبری و زیستی پدافند غیرعامل باشد.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان با تاکید بر آموزش حوزه پدافند غیرعامل برای دستگاه های اجرایی خاطرنشان کرد: تهیه جزوات آموزشی، مشاوره و اجرای طرح های آموزشی در حوزه پدافند غیرعامل و برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت در حوزه پدافند غیرعامل برای دستگاه های اجرایی از دیگر اهداف مشترک ما خواهد بود.

Share