امیدوارم یک سرمربی در شأن سپیدرود انتخاب شود | همه ایران می‌دانند باشگاه چه مشکلاتی دارد

مربی تیم فوتبال سپیدرود ابراز امیدواری کرد این تیم با شکست پدیده خراسان از بحران خارج و یک مربی در شأن سرخپوشان رشتی هدایت آنها را برعهده بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سهیل حق‌شناس در نشست خبری پیش از دیدار تیم سپیدرود مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: برای همه روشن است که بعد از پشت سر گذاشتن سه هفته سخت یک بازی خیلی مشکل مقابل پدیده داریم. امیدوارم این بازی را ببریم تا از بحران خارج شویم. پدیده یکی از تیم‌های باکیفیت لیگ برتر است و این توانایی را دارد که در طول بازی سیستم خود را تغییر داده و بازی را روی زمین و یا روی هوا ببرد. چنین تیمی با این قدرت تاکتیکی قاعدتاً جایگاه خوبی در جدول رقابت‌های لیگ خواهد داشت. در حال حاضر شرایط ما هم طوری است که قطعاً بازی سختی مقابل این حریف قدرتمند داریم. آنها در دو فصل قبل هم نتایج خوبی گرفتند و تیم شایسته‌ای هستند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت خاطر نشان کرد: در مورد تیم خودم فکر کنم برنامه ۹۰ این هفته به طور کل سپیدرود را شخم زد و همه ایران الان می‌دانند باشگاه ما چه مشکلاتی دارد. برای همین نمی‌خواهم وارد مسائل ریز باشگاه شوم. تا زمان انتخاب سرمربی تیم، این مسئولیت با من است. با این حال نمی‌خواهم زیاد به مشکلات تیم ورود کنم، چون به اندازه کافی اطراف ما حواشی هست. من به بازیکنان هم گفتم تا سه چهار روز بعد از بازی با پدیده بهتر است سکوت کنیم و این بازی را به خاطر آبروی خودمان و فوتبال رشت به میدان برویم تا ان‌شاءالله مدیرعامل جدید تیم مشخص شود و مشکلات را با او مطرح کنیم. برای همین بازیکنان هم بعد از بازی با گسترش هیچ مصاحبه‌ای نداشتند و همه سکوت اختیار کردند. آنها سر من منت گذاشتند که خواسته‌ام را برآورده کردند، چون واقعاً نمی‌خواهیم وارد حاشیه شویم، چرا که همه از مشکلات مالی تیم ما خبر ندارند. آنقدر مشکلات ما زیاد است که می‌توان در مورد آن کتاب نوشت.

حق‌شناس با تأکید بر اینکه تیمش با کمبود بازیکن مواجه است، اضافه کرد: یکی از معضلات ما این است که سه جای خالی در لیست‌مان داریم، اما تا مشکلات مالی حل نشود نمی‌توانیم بازیکنی جذب کنیم. سپیدرود تیم ریشه‌دار و پرهواداری است و طبیعی است که هر بازیکنی آرزویش باشد که در این تیم باشد. دیروز خرسندنیا از جمع ما جدا شد و با رفتن او مشکلات ما در مورد کمبود بازیکن هم طبیعتاً بیشتر شد. الان علی عباسی و میثم فردوسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و آنها از هفته ششم به جمع ما اضافه خواهند شد. اما این اطمینان را می‌دهم اگر سه بازیکن خوب جذب کنیم و این دو نفر هم به تمرینات برگردند، تیم ما خیلی بهتر خواهد شد.

وی درباره‌ آخرین وضعیت حسین کعبی نیز گفت: تا آنجایی که به ما اطلاع داده‌اند او همچنان محروم است و اجازه بازی ندارد. اگر چه کعبی دوشنبه به تمرینات برگشت و خودش به من گفت چون یک هفته از تمرینات دور بوده شرایط بازی کردن را ندارد، اما ما خواستیم کعبی به عنوان کاپیتان اول تیم کنار بچه‌ها باشد تا انرژی مثبتی به آنها تزریق کند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه آیا ممکن است او به عنوان سرمربی در این تیم بماند، تصریح کرد: من خودم فعلاً فکر سرمربیگری در تیم را در سر ندارم. به عنوان مربی به تیم سپیدرود آمده‌ام و اعتقاد دارم برای سرمربیگری هنوز کم‌تجربه‌ام. سپیدرود تیم بزرگی است و تیم بزرگ سرمربی بزرگ می‌خواهد. به شخصه استقبال می‌کنم از اینکه به‌زودی سرمربی تیم انتخاب شود. جدا از هر نتیجه‌ای که در بازی فردا کسب کنیم من همچنان به عنوان مربی در خدمت این تیم خواهم بود و سر حرفم هستم. فقط امیدوارم فردی را به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب کنند که در شأن این تیم باشد.

حق‌شناس درباره استفاده از کوروش ملکی درون دروازه تیم سپیدرود رشت گفت: کوروش یکی از بازیکنان جوان و مستعد فوتبال است و مطمئن باشید روزهای خوبی در انتظار این دروازه‌بان جوان خواهد بود. او در لیگ یک با تیم مس کرمان ۱۳، ۱۴ بازی کلین‌شیت کرد و خودش را به عنوان یک پدیده در فوتبال ایران معرفی کرد. متأسفانه او در روزی که تیم فاجعه بود شش گل از سپاهان دریافت کرد. مطمئن باشید هر دروازه‌بانی جای ملکی بود شاید بیشتر از او اما قطعاً کمتر از وی گل نمی‌خورد. همان‌طور که ما از این دروازه‌بان حمایت می‌کنیم اگر صادقی هم بازی می‌کرد باز هم ما همین حمایت را از او می‌کردیم.

Share