آتش به اختیار عمل کردن مردم برای مبارزه با مفسدان اقتصادی در صورت تعلل قوه قضائیه

عضو کمیسیون عمران مجلس‌ گفت: از مسئولان انتظار داریم به‌جای وقت‌کشی،‌ اتلاف وقت و تشکیل پرونده‌های بی‌نتیجه به‌صورت قاطعانه با احتکارکنندگان کالاهای اساسی مردم برخورد کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسن خسته‌بند در گفت‌وگویی اظهار داشت:‌ تروریست‌های اقتصادی و مافیا در حال ورود به تجارت ارزاق عمومی مردم هستند بنابراین احیاء مجدد دادگاه‌های انقلاب برای برخورد،‌ محاکمه و مبارزه قاطع با اخلالگران اقتصادی باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس دوره کنونی را مشابه با زمان وقوع جنگ تحمیلی دانست و ابراز داشت:‌ در آن زمان و دوره‌ای که جوانان کشور برای دفاع از میهن خود به جبهه‌ها می‌رفتند عده‌ای فرصت طلب و حرام‌خوار مشغول سودجویی و استفاده از امکانات دولتی به نفع خود بودند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس حرکت دشمن را برخلاف ۴۰ سال گذشته، هوشمندانه خواند و بیان داشت: در‌‌ وضعیتی که به تعبیر مقام معظم رهبری مانند یک جنگ اقتصادی بر کشور تحمیل شده است نیز عده‌ای از سر عناد و عده‌ای دیگر برای سود بیشتر می‌خواهند عرصه را بر مردم تنگ کنند.

وی با تأکید بر این نکته که آمریکا با کمک ایادی خود قصد اجرای نقشه براندازی نظام از طریق جنگ اقتصادی را دارد عنوان کرد:‌ مجموعه نظام در شرایط فعلی باید ضمن جدی گرفتن قضیه،‌ تدابیر لازم را برای مبارزه با تروریست‌های اقتصادی که قصد متلاشی کردن کشور را از درون دارند اتخاذ کند.

خسته‌بند از ورود عده‌ای معاند و سربازان پیاده نظام دشمن به عرصه جنگ اقتصادی علیه ایران سخن گفت و تصریح کرد:‌ در مقابل این گروه‌های سازماندهی شده عده‌ای نیز قصد سوءاستفاده از وضعیت بازار را داشته تا با احتکار کالاهای اساسی و فروختن آن با چند برابر قیمت به سودهای کلان برسند.

عضو کمیسیون عمران مجلس به فعالیت دادگاه‌های انقلاب در اوایل پیروزی نظام و محاکمه سریع تروریست‌ها اشاره کرد و ابراز داشت:‌ به اعتقاد بنده اگر روند و فرآیند مبارزه با اخلالگران اقتصادی بازهم همانند سال‌های گذشته به صورت فرسایشی پیش رود هیچ نتیجه مثبتی حاصل نمی‌شود.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس برخورد سریع با فرصت‌‌طلبان اقتصادی را از مطالبه عموم مردم خواند و اظهار داشت:‌ در چنین شرایطی که بیشتر فشارها متحمل قشرهای مختلف جامعه شده است خواسته آنان جهت برخورد قاطع و بدون فوت وقت با مفسدان اقتصادی انتظار گزافی نیست.

وی با تأکید بر اینکه قوه قضائیه باید با افرادی که جرم آنان کاملاً مسجل شده هرچه سریع‌تر برخورد کند بیان داشت:‌ کنار گذاشتن تعارفات و معرفی این افراد به‌عنوان مفسد فی‌الارض به مردم و اجرای سریع مجازات اعدام بهترین و مؤثرترین راه حل برای افزایش اعتماد عمومی جامعه است.

خسته‌بند آتش به اختیار عمل کردن مردم برای مبارزه با مفسدان اقتصادی در صورت تعلل از سوی قوه قضائیه را امری محتمل خواند و عنوان کرد:‌ مردم در کنار تحمل بسیاری از مشکلات و فشارها اجازه نخواهند داد که امور کشور به دست چند تروریست اقتصادی دچار نابه‌سامانی شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه فعالیت مافیا در حوزه‌های فولاد، آهن‌آلات‌ و مصالح ساختمانی ضربه‌های بزرگی را به کشور وارد کرده است افزود:‌ به علت عدم برخورد صحیح با این باندهای فساد در حال حاضر بسیاری از پروژه‌های عمرانی کشور تعطیل و یا نیمه تمام رها شده است.

وی با اشاره به اینکه پیمانکاران به علت ریسک بالای شرایط فعلی و جلوگیری از خسارت بیشتر خواستار تحویل پروژه‌های نیمه تمام به دولت هستند تصریح کرد:‌ از بین رفتن هزاران فرصت‌ شغلی،‌ تعطیلی پروژه‌ها و تحمیل هزینه‌های سنگین به دولت از نتایج برخورد نکردن با عوامل مافیا است.

خسته‌بند ورود گروه‌های مافیایی به حوزه معیشت و ارزاق عمومی مردم را زنگ خطری بزرگ برای کشور اعلام کرد و اظهار داشت:‌ از مسئولان انتظار داریم به‌جای وقت‌کشی،‌ اتلاف وقت و تشکیل پرونده‌های بی‌نتیجه به‌صورت قاطعانه با احتکارکنندگان کالاهای اساسی مردم برخورد کنند.

Share