واکنش واعظی به درخواست‌ استعفای رئیس‌جمهور

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به اظهارات اخیر موسویان که خواستار استعفای روحانی شده بود، گفت: آقای موسویان که ایران نیست چنین اظهاراتی را می‌کنند!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص اظهارات اخیر سیدحسین موسویان مبنی بر استعفای حسن روحانی و برگزاری انتخابات زودهنگام گفت: اظهارات ایشان به هیچ وجه ارتباطی با دولت ندارد، آقای موسویان یک شخص است نه جریان.

وی افزود: برخی مصاحبه‌های وی خوب بوده و برخی هم مناسب نبوده است؛ این مصاحبه اخیرش هم بسیار بد بوده و نمی‌دانم ایشان بر اساس چه‌مبنایی این حرف را زده است. آقای موسویان که ایران نیست چنین اظهاراتی را می‌کنند! آن کسانی هم که در ایران زندگی می‌کنند و شرایط را می‌دانند چنین حرفی نمی‌زنند و مطمئناً صحبت ایشان هیچ ارتباطی با دولت ندارد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه مردم به آقای دکتر روحانی ۲۴ میلیون رأی دادند و در این یک سالی هم که از عمر دولت دوازدهم می‌گذرد همواره پشتیبان دولت بوده‌اند، تصریح کرد: آقای رئیس‌جمهور متعهد به مردم است پای حل مشکلات تا آخر ایستاده، این دولت،‌ دولت روزهای خوب و خوش نیست و به همین دلیل زمانی که بر سر کار آمد بدترین شرایط را داشتیم اما بسیاری از مشکلات را همان مقطع حل کرد.

واعظی خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم دولت روزهای سخت است، پای مشکلات مردم می‌ایستد و همراه مردم است و با کمک مردم همه مسائل حل خواهد شد.

به گزارش تسنیم، سید حسین موسویان از نزدیکان سابق روحانی در رابطه با وضعیت کشور به‌خصوص اوضاع اقتصادی گفته بود: بزرگان نظام باید قبل از هرچیز دراین‌مورد چاره‌اندیشی کنند؛ حتی به‌قیمت یک خانه‌تکانی اساسی در دولت یا حتی استعفای دولت فعلی و برگزاری انتخابات زودرس، زیرا استمرار وضع فعلی تا ۲ سال دیگر، ممکن است موجب لطمات غیرقابل جبران شود.

سید حسین موسویان عضو پیشین تیم مذاکرات هسته‌ای در آغاز دهۀ ۸۰ و در دوران مسئولیت حسن روحانی بود.

Share