واکنش فرماندار تالش به سخنرانی محمود احمدی‌نژاد در این شهرستان

سید عیسی مهدوی، فرماندار تالش اظهار داشت: انتقاد پذیری و اعتدال گرایی همواره شاه بیت سیاست های دولت تدبیر و امید است که از ابتدای فعالیت خود تاکنون نیز همچنان بوده است و همانطور که دکتر روحانی بارها اعلام کردند دولت پذیرای تمامی نظرات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید عیسی مهدوی، فرماندار تالش خاطرنشان کرد که انتقاد پذیری و اعتدال گرایی همواره شاه بیت سیاست های دولت تدبیر و امید است که از ابتدای فعالیت خود تاکنون نیز همچنان بوده است و همانطور که دکتر روحانی بارها اعلام کردند دولت پذیرای تمامی نظرات منتقدان، حامیان، موافقان و حتی مخالفان خود بوده و از انتقادات سازنده استقبال و در برابر انتقادات مخرب صبوری پیشه کرده است.

فرماندار تالش متذکر شد: باید یادآوری کنم که یکی از بندهای مهم سخنرانی مراسم تحلیف ریاست جمهوری اشاره به آزادی بیان و آزادی منتقدان بود که دکتر روحانی اعلام کرد: “پناه میبرم بخدا از استبداد رای، عجله در تصمیم، تقدم نفع شخصی و گروهی بر مصالح عمومی، بستن دهان رقیبان و منتقدان”.

وی افزود: امروز می‌توان به عمل نشستن این اصل دولت را به عینه مشاهده کرد که براحتی منتقدین و مخالفین دولت میتوانند آزادانه و بدون مخالفت در شهر ها حضور داشته و مردم را پای صحبت خود بنشانند درحالیکه همین افراد زمانیکه در جایگاه قدرت بودند اجازه ی چنین نشست هایی را براحتی صادر نمی کردند یا حتی موانع بر سرراه حتی مدیران ارشد دولت قبل از خود ایجاد کردند.

فرماندار تالش عنوان داشت: هدف از بیان این مطلب، یادآوری و روشنگری مردم نسبت به سیاست های دولت وقت، صداقت در گفتار و عمل و تاکید به همراهی مردم شریف می باشد. چرا که در این برهه از زمان، که دولت و نظام ما تحت فشارهای اقتصادی و اجتماعی بیرونی و درونی و تحریم های بین المللی بی سابقه قرار گرفته، تنها راه مقابله با این مشکلات و گذر از تنگناهای اقتصادی و اجتماعی، علاوه بر در پیش گرفتن سیاست های موثر حکومتی آنچه حائز اهمیت است صبوری، همراهی و حمایت همیشگی مردم از دولت و سیاست های نظام می باشد تا در انتهای این مسیر شاهد سرافکندگی و شرمندگی دشمنان در مقابل ایستادگی و صبوری شما ملت غیور و انقلابی باشیم.

Share