سعید عزت‌الهی با استقبال مردم وارد گیلان شد+ گزارش تصویری

سعید عزت اللهی، هافبک گیلانی تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: نخستین جامی که پیش رو داریم جام ملت‌های آسیا است که با قهرمانی در این جام می‌توانیم شادی بزرگی به هواداران پیش‌کش کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مسئولان هیات فوتبال گیلان و جمعی از هواداران از سعید عزت الهی هافبک گیلانی تیم ملی فوتبال در فرودگاه سردار جنگل رشت استقبال کردند.

سعید عزت الهی در این مراسم ضمن سپاس از همه هواداران و طرفداران تیم ملی، به ویژه افرادی که برای استقبال از وی به فرودگاه رفته بودند گفت: بازیکنان تیم ملی تمام تلاش خود را کردند تا با کسب بهترین نتایج، برای کشور و مردم افتخارآفرینی کنند.

وی ابراز امیدواری کرد تیم ملی فوتبال با کسب موفقیت های بزرگتر در آینده، شادی بیشتر هواداران و دوست داران فوتبال رقم بخورد.

هافبک گیلانی تیم ملی فوتبال افزود: نخستین جامی که پیش رو داریم جام ملت‌های آسیا است که با قهرمانی در این جام می‌توانیم شادی بزرگی به هواداران پیش‌کش کنیم.

سعید عزت الهی در مورد آینده فوتبالی خود هم گفت: بعد از استراحت در زادگاهم و بررسی پیشنهادهای احتمالی، سعی می کنم بهترین راه را برای رسیدن به موفقیت و افتخارآفرینی برای کشورم انتخاب کنم.

گفتنی است ملی پوش کشورمان بعد از مراسم استقبال وارد زادگاهش انزلی شد.

تصاویر: امیر محبوب یگانه

 

Share