سرباز شهر رشت هستم | روزهای آفتابی سپیدرود فرا می‌رسد

نظر محمدی گفت: انشاالله شرایط طوری پیش برود تا هواداران هرروز صبح که بیدار می شوند، خبرهای خوبی از سپیدرود به دست شان برسد تا خوشحال شوند و من شک ندارم با این رویه روزهای آفتابی سپیدرود هم فرا می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی نظرمحمدی درباره بازگشتش به سپیدرود به عنوان سرمربی عنوان کرد: ما دو سال قبل از لیگ دو به لیگ یک صعود کردیم و بعد با وجود مشکلات مالکیتی که در آن مقطع وجود داشت با وجود زمان کم توانستیم تیم خوبی را ببندیم که منجر به صعود تیم به لیگ برتر شد. پارسال هم با دست خالی بازی های خوبی را انجام دادیم و بعد هم که دوست و همبازی خوبم علی کریمی آمد و با همان بازیکنان کار ما را تکمیل کرد و تیم در لیگ برتر ابقا شد.

وی ادامه داد: امسال بعد از اینکه مدیران باشگاه به هر دلیلی با گزینه های دیگر قطع همکاری کردند، به سراغ ما آمدند و درخواست همکاری دادند. من بچه رشت و سرباز این شهر هستیم و به همین خاطر دعوت شان را لبیک گفتم و آمدیم که کمک کنیم. امیدوارم با کمک خدا و هواداران و حمایت همه اهالی فوتبال بتوانیم از این کارزار سربلند بیرون بیاییم.

سرمربی سپیدرود همچنین گفت: با توجه به اینکه به دلیل مشکلات مالکیتی باشگاه زمان زیادی را از دست داده ایم، الان دیگر باید کمتر حرف بزنیم و با عملکرد خودمان هواداران را خوشحال کنیم. هواداران ما به حق از اتفاقات روزهای گذشته شاکی هستند. آنها هروز صبح که از خواب بیدار می شدند، اخبار ناگواری درباره سپیدرود می شنیدند و ما سعی می کنیم مشکلات را کمتر کنیم.

نظرمحمدی درباره جذب بازیکنان جدید گفت: همانطور که دیدید ما در کمتر از ۲۴ ساعت از شروع فعالیت مان چند بازیکن لیگ برتری را قرارداد بستیم، انشاالله این روند را ادامه می دهیم و با کمک هواداران روزهای خوبی را برای سپیدرود رقم می زنیم. هرچند که می دانیم کارمان بسیار سخت است.

وی درباره مسائل مالکیت باشگاه بیان کرد: این مسائل در حوزه اختیارات من نیست و بهتر است بنده فقط درباره مسائل فنی اظهارنظر کنم.

نظرمحمدی در پایان افزود: انشاالله شرایط طوری پیش برود تا هواداران هرروز صبح که بیدار می شوند، خبرهای خوبی از سپیدرود به دست شان برسد تا خوشحال شوند و من شک ندارم با این رویه روزهای آفتابی سپیدرود هم فرا می رسد.

Share