راز بزرگ: کی‌روش به موتینیو چه گفت؟

در هنگام ورود ژائو موتینیو به زمین، به جای اینکه سانتوس نکات فنی را به او یادآوری کند، این کی‌روش بود که کنار او ایستاده بود و با هافبک با تجربه پرتغال صحبت می‌کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بیشتر بازیکنان پرتغال در پایان بازی، رفتار خوبی با کی‌روش نداشتند و حتی به عنوان هموطن نیز با او خوش و بش نکردند.

آنها معتقدند که سرمربی ایران رفتار تحریک آمیزی در طول بازی انجام داد که این رفتار شایسته حریف که تیم ملی کشورش بوده نیست. با این حال، موتینیو، مثل کوارشما، از پاسخ به این موضوع طفره رفت. او که توسط کی روش در فهرست تیم ملی پرتغال برای جام جهانی ۲۰۱۰ قرار نگرفته بود، گفت: «پس از بازی من برای تست دوپینگ به رختکن رفتم و کی روش را ندیدم. حرف بیشتری برای گفتن ندارم.»

در هنگام ورود ژائو موتینیو به زمین، به جای اینکه سانتوس نکات فنی را به او یادآوری کند، این کی‌روش بود که کنار او ایستاده بود و با هافبک با تجربه پرتغال صحبت می‌کرد. شایعات و گمانه زنی های بسیاری در این رابطه مطرح شده ولی موتینیو از پاسخ به این موضوع نیز طفره رفت. او گفت:« چه کسی؟ من چیزی ندیدم، چیزی نشنیدم. او روی بازی تمرکز کرده بود و من هم می‌خواستم به داخل زمین بروم.»

موتینیو درباره اینکه آیا رونالدو مستحق دریافت کارت قرمز به خاطر ضربه آرنجی که به پورعلی گنجی زد بوده یا نه گفت:«به نظرم اخراج درست نبود. رونالدو سعی داشت دستش را جلوتر از حریف بگذارد و بازیکن ایرانی شلوغش کرد.»

Share