دلیلی برای افزایش قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد | با هرگونه اخلال اقتصادی برخورد می‌شود

سرپرست فرمانداری لاهیجان در ادامه گفت: اجناسی که گران خریداری نشده نباید گران فروخته شود بنابراین دلیل خاصی ندارد که در کالاهای اساسی افزایش قیمت داشته باشیم.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرپرست فرمانداری لاهیجان در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت: نباید شرایطی فراهم شود که مشکل مردم زیاد شود و برگزاری این جلسات باید منتج به رفع مشکلات باشد.

امیر جانبازی افزود: تفکر اینکه امکان دارد در آینده نوسانات ارزی بوجود آید و متناسب با آن قیمت ریالی اجناس مشخص شود، معقول نبوده و ریاست جمهور در سخنان خود تاکید داشتند که تولید کنندگان برای تهیه مواد اولیه هیچ محدودیت ارزی ندارند.

سرپرست فرمانداری لاهیجان در ادامه گفت: اجناسی که گران خریداری نشده نباید گران فروخته شود بنابراین دلیل خاصی ندارد که در کالاهای اساسی افزایش قیمت داشته باشیم و بازرسین می‌بایست موضوع افزایش قیمت ها را جدی بگیرند و در بازدید ها فاکتور خرید فروشندگان رویت شود.

جانبازی افزود: کالاها اساسی و ضروری مردم به مقدار کافی در شهرستان موجود بوده و هیچ مشکلی در تأمین آنها نیست.

وی با بیان اینکه دشمنان ما در لباسهای مختلف می خواهند مردم را اذیت کنند، یادآور شد: تیمهای بازرسی و تعزیرات بصورت شبانه روزی با هرگونه اخلال در امر اقتصادی شهرستان برخورد خواهند کرد.

وی افزود: سازمان صنعت، معدن وتجارت، تعزیرات و اصناف موظف به سرکشی و کنترل کالاها هستند و با افراد خاطی برخورد خواهند کرد.

سرپرست فرمانداری لاهیجان در خصوص پراکندگی قطع برق شهرستان لاهیجان گفت: ۳۳ درصد امسال افزایش مصرف برق داشته ایم و تمهیداتی در خصوص قطع برق بصورت پراکنده انیشیده شده است.

Share