تلاشها برای یافتن جسد کودک خردسال سیل کاکرود رودسر ادامه دارد

علی وارسته بهدانی روز دوشنبه با بیان این خبر با اشاره به استقرار نیروهای هلال احمر، سگهای زنده یاب، بالگرد، نیروهای مردمی و سپاه پاسداران افزود: با تلاشهای صورت گرفته تاکنون جسد سه نفر از چهار فرد ناپدید شده سیل کاکرود کشف شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی وارسته بهدانی روز دوشنبه با بیان این خبر با اشاره به استقرار نیروهای هلال احمر، سگهای زنده یاب، بالگرد، نیروهای مردمی و سپاه پاسداران افزود: با تلاشهای صورت گرفته تاکنون جسد سه نفر از چهار فرد ناپدید شده سیل کاکرود کشف شده است.

وی اظهار کرد: دو نفر از افراد ناپدید شدگان که یک مادر ۵۵ ساله و فرزند او ۲۷ ساله بودند در رودخانه زیاز و روستای پرشه کشف شد و نفر سوم که یک مرد ۴۹ ساله است عصر روز یکشنبه جاری در منطقه کشک دره بیرون کشیده شد.

وارسته اضافه کرد: تلاشها برای یافتن جسد کودک خردسال ۲ ساله همچنان ادامه دارد.

سرپرست فرمانداری رودسر از استقرار ۵ تیم واکنش سریع هلال احمر در منطقه سیل زده اشکور رحیم آباد رودسر خبر داد.

وی با بیان اینکه در سیل ۲۵ خرداد ماه در منطقه کاکرود اشکور علاوه بر ناپدید شدن ۴ نفر و سقوط ۲ دستگاه به داخل رودخانه شد قطع راه ارتباطی بیش از ۷۰ روستای اشکور رحیم آباد رودسر را در پی داشت.

وارسته‌ تصریح کرد: بر اساس براوردهای اولیه سیل کاکرود بیش از ۱۵ میلیارد تومان به زیرساخت های منطقه خسارت وارد کرد.

سرپرست فرمانداری رودسر افزود: به مجرد وقوع سیل در منطقه کاکرود اشکور ۱۸ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین ، تیم تجسس سپاه قدس گیلان و ارتش و هلال احمر به منطقه اعزام شدند.

گفتنی است از زمان وقوع حادثه سیل در کاکرود اشکور بیش از ۶ نشست ستاد مدیریت بحران با حضور معاون وزیر کشاورزی ، معاون سازمان مدیریت بحران کشور، استاندار، سرپرست فرمانداری، معاون امور عمرانی استاندار، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس، مدیرکل بنیاد مسکن و سایر مدیران کل گیلان برگزار شد .

Share