برندسازی گلاب گیلده در حال پیگیری است | برخی دستورالعمل‌ها مانع توسعه آبزی‌پروری است

فرماندار شفت با بیان اینکه تسهیلات اعطایی باید به ایجاد اشتغال منتج گردد افزود: مدیریت زمان و کاهش بروکراسی های اداری سبب افزایش اقبال جوانان به راه اندازی کسب و کارهای جدید خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدرضا محسنی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شفت با اشاره به اینکه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری باید تا پایان شهریور ماه به متقاضیان واجد شرایط اعطا گردد، افزود: دستگاه های اجرایی ذیربط پرونده های جاری اشتغال را پیگیری و گزارش دهند.

فرماندار شفت با بیان اینکه تسهیلات اعطایی باید به ایجاد اشتغال منتج گردد، افزودمدیریت زمان و کاهش بروکراسی های اداری سبب افزایش اقبال جوانان به راه اندازی کسب و کارهای جدید خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شفت  با اشاره به اینکه برخی از دستورالعمل ها مانع توسعه آبزی پروری در این شهرستان شده است، افزود: بازنگری در روند صدور مجوزهای آبزی پروری خرد به رونق مشاغل خانگی در روستاهای می انجامد.

وی در ادامه با بیان اینکه جهاد کشاورزی باید آموزش گلاب گیری و پرورش گل محمدی را در شهرستان شفت پیگیری نماید، افزود: سازمان فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش ملزم به همکاری برای افزایش دانش فنی روستاییان در این خصوص هستند.

وی با اشاره به اینکه گام نخست توسعه صنعت گلاب گیری در شهرستان شفت آموزش است، افزود: کشاورزان علاقه مند و مستعد می توانند از تسهیلات مشاغل خانگی بهره مند شوند.

فرماندار شفت در ادامه سخنان خود افزود: برند سازی گلاب گیلده در حال پیگیری است؛ از سرمایه گذاران در این زمینه استقبال می کنیم و امیدواریم تا سال آینده این موضوع به نتیجه برسد.

گفتنی است در این نشست مشکلات پرونده های اشتغال برای دریافت تسهیلات بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

Share