برای مواجهه با تغییرات جمعیتی آماده شویم|دهیاران از طرح بوم گردی نهایت استفاده را ببرند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به مهاجر پذیر بودن استان های ساحلی گفت: باید برای مواجهه با تغییرات جمعیتی بویژه در شهرهای شمالی کشور آماده باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی اصغر جمشیدنژاد در همایش تجلیل از ورزشکاران شهرستان ماسال تشکیل شوراهای ورزشی در سطح شهرستان ها را ضروری دانست و افزود: با تشکیل این شوراها از نقطه نظرهای کارشناسی ورزشکاران هر رشته در مسیر پیشرفت آن استفاده شود.

وی اظهار داشت: از ظرفیت تشکیل شورای ورزشی می توان در جهت پیشبرد اهداف اجتماعی و نیز اجرای پروژه ها و طرح های ورزشی و شکوفایی بیش از پیش ورزش شهرستان بهره گرفت.

وی به افتتاح استخر شهرستان ماسال براساس پیش‌بینی صورت گرفته در هفته دولت امسال اشاره و خاطر نشان کرد: با نظارت جدی بر اجرای پروژه ها باید نواقص و کمبودها در روند اجرای آن رفع شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان خواستار اجرای دقیق وظایف دستگاه‌های متولی حوزه ورزش و جوانان شد و اظهار داشت:، با برنامه‌ریزی صحیح آرزوهای ورزشی مردم منطقه در عرصه ی ورزش قهرمانی و بومی محلی تحقق یابد.

در پایان این همایش از ۷۵ ورزشکار دارنده مدال ملی شهرستان ماسال، با اهدای لوح سپاس و جوایز تجلیل شد.

برای مواجهه با تغییرات جمعیتی باید آماده شویم

علی اصغر جمشیدنژاد در همایش دهیاران شهرستان ماسال با اشاره به اینکه در تمامی شهرهای ساحلی و نزدیک به دریا در دنیا، تراکم جمعیت بسیار زیاد است افزود: در کشور ما تاکنون چنین تراکمی را شاهد نیستیم.

وی با بیان اینکه اگر برای تغییرات جمعیتی آماده نباشیم با کمبود منابع مواجه خواهیم شد، خاطرنشان کرد: برای گذر از محدودیت ها باید شرایطی فراهم کنیم تا  از منابع به صورت بهینه استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار نقش دهیاران را در تغییر و تحولات و اجرای سیاست های دولت، تعیین کننده دانست و تصریح کرد: دهیاران باید از طرح در حال اجرای بوم گردی نهایت استفاده را ببرند و از این فرصت در راستای توسعه بیش از پیش روستا بهره ببرند.

Share