بخشدار جدید دیلمان و معاون فرمانداری سیاهکل معارفه شدند+ تصاویر

جمشیدنژاد با قدردانی از تلاش و زحمات حسین یکتا بخشدار سابق دیلمان، بهرام آریا منش را به سمت بخشدار جدید دیلمان و مصطفی حیدری را به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان سیاهکل معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، علی اصغر جمشیدنژاد، معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان در جلسه شورای اداری شهرستان سیاهکل با بیان اینکه عمر مدیریتی هر چقدر هم که زیاد باشد، روزی به پایان خواهد رسید تصریح کرد: مهم این است که مدیران در دوران خدمتی خود منشاء تاثیر باشند.

وی با اشاره به اهمیت وجود اخلاق در سیاست با بیان اینکه علم، جدای از اخلاق موجبات نگرانی شدید در جوامع شده است خاطر نشان کرد: برگشت به معنویت راه نجات جوامع است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، مردم را ولی نعمت مسئولین دانست و ابراز امیدواری کرد: ان‌شاء الله بتوانیم پاسخ درستی در قبال مسئولیت هایی که مردم بر عهده ما گذاشته اند، داشته باشیم.

جمشیدنژاد گفت: باید در سایه همدلی، همکاری و هم اندیشی در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر  به مردم تلاش کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت های بی نظیر گیلان در بخش گردشگری و بوم گردی اظهار داشت: باید با بهره گیری از استعدادهای استان در جهت بهبود رفاه جامعه تلاش کنیم.

در پایان این نشست جمشیدنژاد با قدردانی از تلاش و زحمات حسین یکتا بخشدار سابق دیلمان، بهرام آریا منش را به سمت بخشدار جدید دیلمان و مصطفی حیدری را به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان سیاهکل معرفی کرد.

Share