انتخابات نظام مهندسى کشاورزى به دور دوم کشیده شد!

انتخابات نظام مهندسی کشاورزی استان گیلان در نخستین روز از فصل تابستان در پردیس بنت الهدی رشت برگزار شد که حضور تعداد کمى از واجدین شرایط در پاى صندوق آرا بود که به همین سبب و طبق قوانین، انتخابات به بیست و دوم تیرماه موکول شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا انتخابات نظام مهندسی کشاورزی استان گیلان در نخستین روز از فصل تابستان در پردیس بنت الهدی رشت برگزار شد.

نکته ى قابل توجه، حضور تعداد کمى از واجدین شرایط در پاى صندوق آرا بود که به همین سبب و طبق قوانین، انتخابات به بیست و دوم تیرماه موکول شد.

به راستی جای تعجب و تأسف است که چرا این چنین شده است و چرا از این جمعیت چند هزار نفری تنها چند ده نفر در مجمع حضور یافتند!؟

البته دلایل زیادی را برای این فاجعه مى توان برشمرد: تعدادى از اعضا که به نوعی نسل اول اعضا هستند، همه چیز را به حال خود رها کرده و با ناامیدی، فاصله خود را از سازمان بیشتر و بیشتر کرده اند و عده ای که نسل جدید و فارغ التحصیلان و اعضاى جدید سازمان هستند با امید و اعتماد به صحبت های کارکنان و مسئولین و فارغ از گذشته سازمان وارد این مجموعه شده اند.

این افراد همان حاضرین در انتخابات و مجمع عمومی هستند و با شناخت اندک و اعتماد به افراد حاضر در مجموعه، در پاى صندوق راى حاضر گردیدند.

پایان کلام این است، آیا ایجاد شور و امید مشارکت بیشتر مهندسین کشاورزی در انتخابات به منظور تغییر و تحول و اعتبار بخشیدن به آن به منزله نوش دارو برای حال بد نظام مهندسی است و یا جام زهر برای برخی از افراد حاضر در این مجموعه؟

حال خواهید فهمید که چرا هیچ گاه نیاز به ایجاد امید در میان دوستان مهندس کشاورزی از سوی عوامل سازمان احساس نمیشود.

Share