۳۰ نماینده مجلس خواهان تغییر لیست کی‌روش شدند!

مشاور رئیس مجلس گفت: امروز ۳۰ نفر از نمایندگان مجلس در نامه‌ای که به امضا رساندند خواستار پاسخگویی درباره عدم حضور ۴ ملی‌پوش در لیست نهایی تیم ملی فوتبال شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، حسن زمانی مشاور رئیس مجلس رباره اخباری که پیرامون امضای ۳۰ نماینده درباره عدم دعوت برخی ملی‌پوش در لیست نهایی تیم ملی اظهار داشت: امروز ۳۰ نفر از نمایندگان مجلس در نامه‌ای که به امضا رساندند خواستار پاسخگویی درباره عدم حضور ۴ ملی‌پوش در لیست نهایی تیم ملی فوتبال شدند.

وی ادامه داد: این اتفاق پس از آن رخ داد که این ۴ بازیکن از لیست تیم ملی حذف شدند و نمایندگان دراین باره از وزیر ورزش و جونان توضیح خواسته‌اند.

این اتفاق عجیب در شرایطی است که تیم ملی فوتبال در اردوی آماده سازی قبل از جام جهانی حضور دارد و کارلوس کی روش تقریبا بازیکنانش را برای حضور در ترکیب تیم ملی  مشخص کرده است.

همچنین ۱۴ نماینده اکثرا از نمایندگان کرد هفته گذشته تذکر کتبی را به وزیر ورزش درباره علت خط خوردن وریا غفوری و سیدجلال حسینی از بازیکنان رده اول کشور از ترکیب تیم ملی فوتبال پرسیدند، این تذکر در راستای پرسش مردم و افکار عمومی برای این اتفاق بود.

Share