ماجرای قتل غیر عمد بازیکن سابق پرسپولیس چه بود؟

پیش از این گفته شده بود که بازیکن سابق پرسپولیس به دلیل انجام قتل غیر عمد در بازداشت به سر می‌برد، اما این موضوع تکذیب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در حالی که عنوان شده بود بازیکن سابق پرسپولیس به جرم قتل غیر عمد دستگیر شده است و در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد، اما این موضوع توسط این بازیکن سابق سرخپوشان پایتخت تکذیب شد.

ابراهیم اسدی بازیکن سابق پرسپولیس ضمن تکذیب این مطلب اظهار کرد: موضوع مطرح شده برای ۱۲ روز پیش است که من قصد داشتم به تمرین پیشکسوتان پرسپولیس بروم که با یک مردی که از ماشین بیرون آمده بود تصادف کردم و متاسفانه راننده در اثر برخورد با ماشینم فوت کرد.

او ادامه داد: با توجه به اینکه زمان سانحه تصادف شب بود همان شب پلیس مرا در کلانتری نگه داشت و با گذاشتن سند آزاد شدم. پلیس راهبر مرا مقصر دانسته است چرا که راننده را عابر پیاده دانسته است و اکنون هم پرونده ام در دادگستری تشکیل شده است.

اسدی بیان کرد: من به خاطر اینکه شب بود متوجه حضور راننده پراید نشدم و او بر اثر برخورد با ماشینم فوت کرد. از مرگ راننده پراید متاثر شدم، اما سانحه رانندگی برای هر فوتبالیستی رخ می‌دهد.

Share