عدم نظارت شهرداری رشت به خانه و یخچال مهربانی | طرح «برکت یار» به بررسی بیشتری نیازمند است

فاطمه شیرزاد با انتقاد از عدم نظارت شهرداری رشت به فعالیت خانه و یخچال مهربانی در رشت گفت: خانه مهربانی و یخچال مهربانی در رشت فعال است اما شهرداری رشت نظارتی بر نحوه فعالیت آن ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت با انتقاد از عدم نظارت شهرداری رشت به فعالیت خانه و یخچال مهربانی در رشت گفت: خانه مهربانی و یخچال مهربانی در رشت فعال است اما شهرداری رشت نظارتی بر نحوه فعالیت آن ندارد.

فاطمه شیرزاد با تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: شهرداری رشت نظارت خود در این مباحث را افزایش داده و فقط به افتتاح چنین مواردی اکتفا نکند.

شیرزاد به اهدای نان رایگان در برخی از نانوایی ها رشت اشاره کرد و گفت: فرهنگ ناب اسلامی و حس انسان دوستانه در کشور ما جاری است.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با اشاره به ارائه طرح “برکت یار” از سوی یکی از موسسات زیست محیطی استان گیلان به کمیسیون فرهنگی شورای رشت بیان کرد: در جلسه اخیر کمیسیون فرهنگی شورا طرح “برکت یار” از سوی موسسه سبزکاران ارائه شد.

وی افزود: در این طرح خیرین می توانند با خرید یک کارت به کسانی که برای تهیه نان روزانه با مشکل مواجه هستند کمک کنند.

شیرزاد با اشاره به اینکه طرح “برکت یار” به مطالعه و بررسی بیشتری نیازمند است تاکید کرد: نباید اقدامی انجام دهیم که عزت و کرامت انسان ها زیر سوال برود و اگر قرار است این طرح اجرایی شود باید تمامی جوانب بررسی گردد.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت بیان کرد: هم اکنون بسیاری از افراد خیرخواه و سازمان های مردم نهاد به صورت محرمانه و مخفیانه به افراد نیازمند کمک می کنند و حفظ آبروی مومن در تمامی اقدامات باید مورد توجه باشد.

Share