برگزاری جلسه سرنوشت نهائی سپیدرود | نمی‌توانیم بخاطر برخی از هواداران برای تیم دردسر ایجاد کنیم

مریم بخشیدرباره آخرین وضعیت باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: امروز جلسه‌ای با هیئت فوتبال و آقای تن‌زاده داریم و امیدواریم به جمع‌بندی خوبی برسیم. در این جلسه تعهدات تن‌ زاده و کارهایی که باید او انجام می‌داده است را بررسی و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون باشگاه سپیدرود و بحث مالکیت این باشگاه مطرح شده است و حتی برخی افراد خبر از گرفته شدن مالکیت باشگاه پرطرفدار رشتی از جواد تن‌زاده می‌دهند.

مریم بخشی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان درباره آخرین وضعیت این باشگاه اظهار داشت: امروز جلسه‌ای با هیئت فوتبال و آقای تن‌زاده داریم و امیدواریم به جمع‌بندی خوبی برسیم. در این جلسه تعهدات تن‌ زاده و کارهایی که باید او انجام می‌داده است را بررسی و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد در جلسه امروز مالکیت باشگاه سپیدرود از تن‌زاده گرفته شود، تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان به این صورت به موضوع ورود نمی‌کند، ما نتیجه حکمیت را اعلام خواهیم کرد و ان ‌شاءالله چیزی که به صلاح باشگاه سپیدرود است، اتفاق خواهد افتاد.

الان خیلی از هواداران تأکید دارند که مالکیت از تن‌زاده گرفته شود، اما ما باید طبق قرارداد و مسائل حقوقی عمل کنیم و نمی‌توانیم برای جلب رضایت بخشی از هواداران چیزی را بگوییم که در آینده برای سپیدرود دردسرساز شود. ما باید راهکار قانونی خودمان را پیش بگیریم تا به یک جمع‌ بندی نهایی برسیم.

Share