اطلاعیه باشگاه سپیدرود در پی انتشار برخی اخبار در فضای مجازی

در اطلاعیه‌ای باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود آمده است: با پی گیری های قانونی و قضایی انجام شده، به زودی عاملان تخریب های سازمان یافته علیه باشگاه در پیشگاه قانون پاسخ گوی اعمال خود خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود در پی انتشار برخی اخبار در فضای مجازی با صدور اطلاعیه‌ای واکنش نشان داد.

در این اطلاعیه آمده است:

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران مومن، به اگاهی می رساند:

۱. بداندیشی و شایعه پراکنی عده‌ای مغرض و فرصت طلب علیه باشگاه سپیدرود هم چنان ادامه دارد و ظاهرا هم اراده ای برای برخورد با فعالیت های تخریبی رییس هیات شطرنج که اصول قانونی و اخلاقی و حرفه ای را رعایت نمی کند وجود ندارد. بدیهی است اگر با این گونه مداخلات غیرقانونی مقابله نشود سیستم ورزش استان در معرض هرج و مرج قرار می گیرد.

۲. بارها تاکید شده است که امتیاز باشگاه سپیدرود در یک فرایند قانونی به آقای دکتر تن زاده واگذار شده است و هیات فوتبال از نظر شرح وظایفی که برایش تعریف شده، فاقد صلاحیت قانونی در این خصوص می باشد و مناسب است هیات فوتبال به جای تحریک عده ای از هوادارانی که تردیدی در وفاداری آنان نسبت به سپیدرود وجود ندارد برای تجمع و یا ارتباط با عناصری که به خاطر تخلفات مالی اخراج شده اند و یا مذاکره با برخی از دستگاه های اجرایی و یا فروش باشگاه و … به وظایف قانونی خود نسبت به جامعه فوتبال عمل نمایند.

۳. شایعه سازی، دروغ پراکنی و فضاسازی روانی علیه باشگاه در یک سایت غیرقانونی و شبکه‌های اجتماعی و اهانت‌های بی شمار علیه مالک باشگاه در حالی صورت می گیرد که اقدامات تخریبی آنان با درایت مسوولان محترم ره به جایی نبرده است. این افراد به صورت روشن دغدغه‌ای نسبت به سپیدرود ندارند و هدف انان تضعیف و تخریب باشگاه و دسترسی به منافع نامشروعی است که در حال حاضر از دستیابی به آن محروم هستند.

۴. با پی گیری های قانونی و قضایی انجام شده، به زودی عاملان تخریب های سازمان یافته علیه باشگاه در پیشگاه قانون پاسخ گوی اعمال خود خواهند بود.

۵.با انتخاب سرمربی باشگاه، برنامه ریزی های لازم برای مذاکره و عقد قرارداد با بازیکنان کنونی و مورد نیاز فصل آتی در جریان است و به زودی خبرهای خوشی در این خصوص به اطلاع هواداران عزیز سپیدرود خواهد رسید.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

Share