همه غایبانِ بزرگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به زودی آغاز می‎شود و طبق معمول بازیکنان بزرگی به دلیل مصدومیت یا دلایل مختلف از حضور در این مسابقات جامانده‎‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مهر، شمارش معکوس برای شروع دیدارهای بزرگ‏‌ترین تورنمنت فوتبالی دنیا آغاز شده و طبیعی است که مثل همیشه بازیکنان بزرگی در این رقابت ها غایب باشند. به همین منظور در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به بازیکنان بزرگی که در رقابت‎های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه غایب خواهند بود.

لیست بازیکنان غایب را می‌‏توان به ۳ تیم تقسیم کرد که به ترتیب از تیم یک به تیم ۳ قدرت تیم‎ها کاهش پیدا می‏‌کند. اما ترکیب تیم اول غایبان که پرقدرت‎ترین بازیکنان در آن قرار دارند به شرح زیر است:

«جو هارت»، «دنی آلوس»، «گارای»، «داوید لوئیز»، «الکس ساندرو»، «ماریو گوتسه»، «آدریان ربیو»، «کوندوگبیا»، «خاویر پاستوره»، «کریم بنزما» و «زلاتان ایبراهیموویچ».

تیم دوم شامل بازیکنانی است که قدرت کمتری نسبت به بازیکنان تیم اول دارند، اما ضعیف‏‌ترین غایبان این تورنمنت هم نیستند و به شرح زیر هستند:

«نتو»، «نلسون سمدو»، «شکدران موستافی»، «لنگلت»، «دینیه»، «دیمیتری پایه»، «جک ویلشر»، «الکس آکسلید چمبرلین»، «اریک لاملا»، «لوکاس مورا»و «الکساندر لاکازت».

آخرین تیم هم شامل بازیکنانی است که می‏‌توان آن‌‎ها را در رده ضعیف‎ترین غایبان جام جهانی قرار داد که البته بازیکنان بزرگی هستند. این تیم به شرح زیر است:

«اولرایش»، «کانسلو»، «موریلو»، «لاپورته»، «کوئنترائو»، «امره جان»، «آدام لالانا»، «مارسیال»، «آندره گومس»، «کومان» و «پائولو گوئررو».

Share