نباید فرزندان و خانواده زندانیان را رها کرد

حسینی با اظهار کرد: نباید در زمان تحمل حبس سرپرست خانواده، فرزندان و خانواده وی را رها کرد بلکه باید با ایجاد بستری مناسب و همیاری سایر نهادها در کنار آنان باشیم تا مشکلاتی که در نبود سرپرست خانواده امکان بروز دارد کاهش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سیدحمید حسینی مدیرکل زندان‌های استان گیلان در نشست شورای اداری زندان‌های استان گیلان با حضور، معاونین، روسای ستادی و زندان‌های تابعه گفت: انتخاب، هدف مشخص برای رسیدن به نتیجه مطلوب در کلیه برنامه های زندانبانی موثر است و اصلاح و تربیت را در کنار ایجاد امنیت مهم توصیف نمود.

وی نگاه به شیوه ها و راه کارهای عملی صرف جویی در مصرف انرژی برای مدیریت کاهش هزینه ها را در تمامی بخش‌ها نقطه عطفی برای مدیریت کاهش هزینه ها عنوان نمود.

در ادامه حسینی، تشکیل جلسات و ایجاد کارگروهای مشخص شده از سوی سازمان و تعامل هر چه بیشتر با نهادها و ادارات دیگر را در چارچوب قانون در خصوص اشتغال خواستار شد و هدف سازمانی را مخصوصا در سال حمایت از کالای ایرانی در راستای توسعه فرهنگ مهارت آموزی و معرفی آموزش‌های مهارتی را جهت تولید برای زندانیان و ایجاد بستری مناسب برای بهره برداری محصولات هرچه بیشتر از دستاوردهای این قشر را بیان نمود.

مدیرکل زندان‌های استان گیلان، با تاکید به سخنان دکتر جهانگیر، ریاست سازمان زندان‌های کشور در حمایت از خانواده زندانیان بیان داشت: نباید در زمان تحمل حبس سرپرست خانواده، فرزندان و خانواده وی را رها کرد بلکه باید با ایجاد بستری مناسب و همیاری سایر نهادها در کنار آنان باشیم تا مشکلاتی که در نبود سرپرست خانواده امکان بروز دارد کاهش یابد.

در خاتمه حسینی از زحمات و تلاش یکسال ماضی روسای زندان‌های تابعه و ستاد با اهدا ء لوح تقدیر قدردانی نمود.

Share