طرح امنیت اخلاقی به جد دنبال می‎شود | با «فضاسازی» و «هوچی‎گری» کوتاه نمی‎آییم

سردار حسین اشتری با بیان اینکه طرح های امنیت اخلاقی پلیس به جد دنبال می شود، گفت: در اجرای مأموریت ها به واسطه «فضاسازی ها» و «هوچی‎گری ها» کوتاه نمی آییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سردار حسین اشتری در همایش روسای پلیس امنیت عمومی با تأکید بر لزوم تداوم طرح های امنیت اخلاقی، اظهارداشت: پلیس حافظ و پاسدار ارزش های نظام و انقلاب است، هر جا که ارزش های نظام و انقلاب به خطر بیفتد برای صیانت از این ارزش ها آماده هستیم و حتی اگر مورد هجمه واقع شویم، کوتاه نمی آییم.

فرمانده ناجا یادآور شد: در اجرای ماموریت ها همواره بر «آموزش نیروها» و «استاندارد سازی و تعالی رفتار کارکنان» تاکید داریم و از نیروهایی که بر مبنای وظایف قانونی ایفای نقش می کنند حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه به دنبال اجرای وظایف ذاتی و قانونی خود هستیم و فارغ از مصلحت اندیشی های جناحی عمل می کنیم، تصریح کرد: اجرای طرح های امنیت اخلاقی را با قوت دنبال می کنیم  و باید این طرح ها؛ با برنامه، مستمر، مقتدرانه و هوشمندانه اجرایی شود.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در اجرای مأموریت ها به واسطه «فضاسازی ها» و «هوچی‎گری ها» نه تنها کوتاه نمی آییم بلکه برای ادامه مسیر مصمم تر خواهیم بود.

سردار اشتری تأکید کرد: نیروی انتظامی در خط مقدم مقابله با ناهنجاری ها و تهاجم فرهنگی دشمن است.

Share