رسیدگی به تخلفات، آنی صورت گیرد | اقلام لازم جهت گذراندن ماه رمضان تأمین شده است

استاندار گیلان در جلسه تنظیم بازار و تعزیرات حکومتی، با تاکید بر اینکه ضرورت دارد گشت های نظارتی توسط اداره تعزیرات حکومتی فعال شوند، خاطرنشان کرد: رسیدگی به تخلفات آنی صورت گیرد تا اثربخشی بیش‌تری داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مصطفی سالاری، استاندار گیلان در جلسه تنظیم بازار و تعزیرات حکومتی و در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اقلام لازم جهت گذراندن ایام مبارک ماه رمضان توسط دولت تامین شده و در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی با تاکید بر لزوم کنترل کیفیت و قیمت اقلام مصرفی در این ایام، کمیسیون تنظیم بازار شهرستان ها به ریاست فرمانداران سراسر استان را تنها مرجع ذی صلاح در این امر قلمداد کرد.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه ضرورت دارد گشت های نظارتی توسط اداره تعزیرات حکومتی فعال شوند، خاطرنشان کرد: رسیدگی به تخلفات آنی صورت گیرد تا اثربخشی بیش‌تری داشته باشد.

سالاری در پایان سخنانش با اشاره به اهمیت ایجاد شرایطی آرام و‌ مطمئن برای مردم در ایام مبارک ماه رمضان، گفت: مردم انتظار بحق دارند و باید در این خصوص درست عمل کنیم.

Share