دستگیری عامل آتش سوزی خانه تاریخی دریابیگی در لنگرود

سرهنگ مجید نیکوئی از دستگیری عامل آتش سوزی خانه تاریخی معروف به خانه دریا بیگی در این شهرستان خبر داد و افزود: پس از مهار آتش توسط آتش نشانان ماموران پلیس در تحقیقات فنی دریافتند که فردی ۲۱ ساله که در قسمت خالی خانه اقدام به مصرف مواد مخدر کرده و باعث حریق شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری عامل آتش سوزی خانه تاریخی معروف به خانه دریا بیگی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید نیکوئی در گفت‌وگویی،در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی لنگرود در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی در این شهرستان، موضوع را در دست بررسی قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پس از اعزام به محل متوجه شدند که قسمتی از بنای تاریخی معروف به خانه دریابیگی که خالی از سکنه بود دچار آتش سوزی شده و و آتش در حال سرایت به قسمت دارای سکونت است.

این مقام انتظامی افزود: پس از مهار آتش توسط آتش نشانان ماموران پلیس در تحقیقات فنی دریافتند که فردی ۲۱ ساله که در قسمت خالی خانه اقدام به مصرف مواد مخدر کرده و باعث حریق شده است.

سرهنگ نیکوئی با اعلام اینکه خوشبختانه این حادثه هیچگونه تلفات جانی در پی نداشته خاطر نشان کرد: پس از اعتراف متهم به آتش سوزی خانه تاریخی دریابیگی، این متهم با تشکیل پرونده به مقام قضایی جهت سیر مراحل قانونی معرفی شد.

Share