حکم محرومیت پنج ساله «افشین پیروانی» به باشگاه پرسپولیس رسید

در خبری اعلام شده بود افشین پیروانی، مدیر پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و سرپرست فعلی پرسپولیس بخاطر برخی مسائل مالی ۵ سال از فعالیت در فوتبال محروم شده، این حکم روز گذشته به باشگاه پرسپولیس رسید تا محرومیت پیروانی از روز گذشته آغاز شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از میزان، پیش از این در خبری اعلام شده بود افشین پیروانی، مدیر پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و سرپرست فعلی پرسپولیس بخاطر برخی مسائل مالی ۵ سال از فعالیت در فوتبال محروم شده، این حکم روز گذشته به باشگاه پرسپولیس رسید تا محرومیت پیروانی از روز گذشته آغاز شود.

در این حکم به صراحت عنوان شده که از تاریخ صدور حکم (روز گذشته) افشین پیروانی حق همراهی پرسپولیس را ندارد و محرومیتش آغاز شده است. البته در این حکم قید شده محرومیت پیروانی در کمیته استیناف قابل تجدیدنظر است، اما تا زمان اعلام رأی نهایی توسط کمیته استیناف، پیروانی حق همراهی پرسپولیس را ندارد.
به این ترتیب افشین پیروانی نمی‌تواند تیم پرسپولیس را در دو بازی رفت و برگشت با الجزیره امارات در لیگ برتر همراهی کند. همچنین پیروانی حق حضور در تمرینات پرسپولیس را هم ندارد و نمی‌تواند در هیچ شغل فوتبالی حضور داشته باشد.
Share