باشگاه تراکتورسازی تبریز به فروش می‌رسد+ آگهی فروش

مسئولان باشگاه تراکتورسازی آگهی مزایده این باشگاه را امروز در روزنامه رسمی چاپ کردند تا کارهای انتقال آغاز شود و از حد شایعه به واقعیت بدل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین، در پایان لیگ هفدهم مسئولان سپاه تصمیم گرفتند موضوع واگذاری باشگاه تراکتورسازی را که بحث آن از چندی قبل مطرح شده بود به شکلی جدی دنبال کنند. بعد از برکناری مصطفی آجورلو و حضور عباس الیاسی به عنوان سرپرست جدید باشگاه بحث حسابرسی و انجام کارهای مالی و کارشناسی آغاز شد و سرپرست جدید با توجه به شرایط باشگاه تراکتورسازی با تلاشی مضاعف به دنبال فراهم کردن بستر واگذاری بود.

بعد از انجام حسابرسی‌های مالی و کارشناسی‌هایی که لازم به انجام بود، در نهایت امروز الیاسی به وعده اش درباره خصوصی سازی عمل کرد و آگهی مزایده باشگاه تراکتورسازی در روزنامه رسمی(دنیای اقتصاد) به چاپ رسید تا متقاضیان کسب مالکیت باشگاه تراکتورسازی اقدامات لازم را در این راستا انجام دهند.

در آگهی مذکور اعلام شده شرکت تراکتورسازی ایران (سهامی عام) اصالتا وکالتا در نظر دارد صد در صد سهام شرکت فرهنگی ورزشی تراکتورسازی (سهامی خاص) را واگذار کند. همچنین از متقاضیان درخواست شده بسته پیشنهادی خود را طی هفت روز آینده ارسال کنند. طی روزهای گذشته درباره شباهت های این واگذاری با خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس مطالبی عنوان شده اما ظاهرا مسئولان باشگاه تبریزی عزم شان را برای فروش امتیاز باشگاه جزم کرده‌اند. حال باید دید چه ارگان ها و افراد و شرکت هایی برای خرید باشگاه اقدام می‌کنند.

Share