اگر از سپیدرود حمایت نمی‌کنید مانع اوج گرفتنش نشوید

لگد بر پیکر افتاده سپیدرود نزنید، از شما که کاری بر نمی‌آید بگذارید این تیم خودش از جای برخیزد و از اعتبار گذشته پرافتخارش دفاع کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در روزگاری که جامعه ما به سمت شعار گرایی سوق پیدا کرده است و تنها داعیه حمایت و همدلی در کلام مسئولین و صاحبان قدرت جاری است، تیم پیر شهرمان سپیدرود پس از فراز و نشیب های فراوان و در روزهایی که می رفت ناامیدانه به حضور کوتاه مدت در سطح اول فوتبال ایران پایان دهد، یک اتفاق و یک ریسک بزرگ فردی رخ داد تا کورسوی امید بر دل هواداران همیشگی سپیدرود بنشیند و امروز علیرغم نازیبا بودن این جمله ولی بگوییم: ” جشن بقا …”
براستی چرا باید برای بقا جشن گرفت؟! چرا باید فقط شعار همدلی و اتحاد داد ولی هرکسی برای کمک به سپیدرود آمد با شب نشینی و گعده ها و لابی‌های گسترده به فکر تخریب او بود…
تاکجا باید برای کسب منافع شخصی تمامی ابعاد انسانیت و اخلاقیات را به بازی گرفت ؟!
چرا عنوان استان برتر در فراری دادن و دلسرد کردن سرمایه گذار را با افتخار یدک می‌کشیم؟!
چرا فقط در زیان و رسانه شعار حمایت با جان و دل از سپیدرود می‌دهید ولی در روزهای پر التهاب بجای اینکه هرکسی در فکر بازکردن گره‌ای از ریسمان پرپیچ سپیدرود باشید، کوردلانه و ناجوانمردانه در اندیشه ایجاد مشکلات بیشتر برای این باشگاه می‌باشید.
به قولی حمایت شما را نخواستیم، لطفا لطفا لطفا … لگد بر پیکر افتاده سپیدرود نزنید، از شما که کاری بر نمی‌آید بگذارید این تیم خودش از جای برخیزد و از اعتبار گذشته پرافتخارش دفاع کند…
آقایانی که در روزهای سخت بجای مرهم بودن بر دردهای باشگاه، انواع و اقسام فشارها را از گرفتن پول تمام و کمال تنها هتل شهر که محل اسکان کادر و بازیکنان بصورت روزانه، بدون تخفیف … تا هزینه اقامت بازیکنان در یک مکان دولتی نگذشتند ….
امروز که علیرغم تمامی کارشکنی‌ها و اختلاف افکنی‌ها و تنهایی سرمایه گذار این تیم در لیگ برتر ماند جلوتر از همه دور افتخار میزنند و بازهم در فکر فریب افکار عمومی هستند.
امیدواریم برای نخستین بار هواداران و مردم شهرمان فریب، هزار چهره‌ها را نخورند و در مقابل تمامیت خواهی چندین دهه این عده بیاستند و دیگر شعار همدلی و کمک این عزیزان را هم نمی‌خواهیم … بگذاریم این تیم بداند و سرمایه گذارش و هوادارانش ….

Share