اطلاعیه باشگاه سپیدرود در ارتباط با جلسه مشترک هیات مدیره و کادرفنی با علی کریمی

پس از شش ساعت مذاکره طرفین بر سر مواردی زیادی به توافق رسیدند اما در ارتباط با حضور دو تن از دستیاران علی کریمی در تیم فصل آینده ی سپیدرود مابین سرمربی با کمینه فنی و هیات مدیره باشگاه سپیدرود اختلافاتی پیش آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، باشگاه سپیدرود در ارتباط با جلسه مشترک هیات مدیره و کادرفنی با علی کریمی، سرمربی سپیدرود رشت اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

«جلسه ی مشترک هیات مدیره، کمیته فنی و کادرفنی باشگاه سپیدرود عصر روز شنبه در دفتر باشگاه سپیدرود برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه از هواداران، بازیکنان و اعضای کادرفنی باشگاه سپیدرود برای کمک به ماندگاری این تیم در لیگ برتر سپاسگزاری گردید و در ادامه در ارتباط با پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان و کادرفنی و تسویه حساب  با آنها، تغییر در سازمان و ساختار و برنامه های فصل آینده باشگاه، بودجه ی فصل آینده و رویکردهای اساسی باشگاه و برنامه ی سرمربی محترم سپیدرود بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

پس از شش ساعت مذاکره طرفین بر سر مواردی همچون؛ تسویه حساب بازیکنان و کادرفنی، برگزاری اردوی آماده سازی طبق برنامه ی سرمربی، تصویب بودجه فصل آینده ی باشگاه، عدم استفاده از بازیکن و مربی خارجی در تیم و بومی گرایی به توافق رسیدند، اما در ارتباط با حضور دو تن از دستیاران علی کریمی در تیم فصل آینده ی سپیدرود مابین سرمربی با کمینه فنی و هیات مدیره باشگاه سپیدرود اختلافاتی پیش آمد.

در ادامه بنا به پیشنهاد برخی از اعضا مقرر گردید تا طرفین پس از یک تنفس ۴۸ ساعته در خصوص مساله مورد اختلاف گفتگو و رایزنی نمایند که متاسفانه این امر مورد موافقت سرمربی محترم باشگاه سپیدرود قرار نگرفت و علی کریمی با اعلام اینکه در صورت تسویه حساب مالی این فصل، نسبت به قرارداد دو ساله آینده ی خود با باشگاه هیچ گونه ادعایی نخواهد داشت، خواهان خاتمه ی همکاری خود با باشگاه سپیدرود شد.»

Share