اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری کم کاری کرده است | «جشنواره چای» در املش برگزار شود

یونس محمودی در کار گروه بوم‌گردی این شهرستان با اشاره به چشم انداز زیبا و بکر گردشگری و پتانسیل ویژه این شهرستان، تصریح کرد: از سوی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان و اداره میراث املش کم کاری صورت گرفته است و متاسفانه جشنواره چای در این شهرستان برگزار نشد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، یونس محمودی، فرماندار شهرستان املش در کار گروه بوم‌گردی این شهرستان با اشاره به چشم انداز زیبا و بکر گردشگری و پتانسیل ویژه این شهرستان، تصریح کرد: از سوی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان و اداره میراث املش کم کاری صورت گرفته است و متاسفانه جشنواره چای در این شهرستان برگزار نشد.

وی با بیان اینکه از میراث فرهنگی و گردشگری ناراضی هستم، گفت: ۳۳ در صد چای کشور در شهرستان املش تامین می‌شود و بیش از چهار هزار و ۸۵۰ هکتار سطح زیر کشت چای و ۳۳ کارخانه چایسازی در این شهرستان وجود دارد اما این موضوع مورد بی توجهی مسئولین امر قرار گرفته است.

محمودی خواستار تسریع برگزاری هر چه با شکوه تر جشنواره ملی چای در شهرستان املش شد و گفت: ۲۴۵ نقطه شهرستان املش برای بوم‌گردی شناسایی شده است.

فرماندار املش در پایان گفت: بستر سرمایه گذاری در این شهرستان فراهم می باشد و  سرمایه گذاری می توانند با خیال راحت در این شهرستان سرمایه گذاری کنند.

Share