کنایه‌های نجفی در آخرین روز کاری‌اش

شهردار مستعفی تهران تاکید کرد: عذرخواهی می‌‌‌کنم از کسانی که در داخل و خارج شهرداری خواستند کارم را ادامه دهم واقعا نتوانستم این دستور را بپذیرم. از همه کسانی که از داخل و خارج شهرداری از من خواستند کارم را ادامه دهم اما من نتوانستم عذر می‌خواهم. این مسئله خارج از اراده من بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایلنا، شهردار مستعفی تهران تاکید کرد: عذرخواهی می‌‌‌کنم از کسانی که در داخل و خارج شهرداری خواستند کارم را ادامه دهم واقعا نتوانستم این دستور را بپذیرم. از همه کسانی که از داخل و خارج شهرداری از من خواستند کارم را ادامه دهم اما من نتوانستم عذر می‌خواهم. این مسئله خارج از اراده من بود.

محمدعلی نجفی در سومین همایش فصلی مدیران شهرداری تهران و رونمایی از سامانه شفافیت مالی شهرداری با بیان اینکه این مراسم اتفاقی با روز پایان کاری‌اش یکی شده است، گفت: من از لفظ مراسم تودیع خوشم نمی‌‌‌آید چون شبیه مراسم ختم است، با این تفاوت که در مراسم تودیع میت هم باید حرف بزند.

وی به کلیپی که در ابتدای مراسم در رابطه با شهرداران گذشته و اقدامات وی در شهرداری اشاره و با کنایه حاشیه‌‌‌‌های مراسم بزرگداشت روز زن در برج میلاد را یادآور شد و اظهار داشت: کلیپ خوب بود اما یک جاهایی ریتم مراسم تند می‌‌‌‌شد که این مرا نگران آقای مکارم کرد!

شهردار مستعفی تهران ادامه داد: تصمیم شورا برای انتخاب مکارم مثبت و هوشمندانه بود. ایشان جز دوستان و برادرانی بودند که از روز اول در تصمیم‌‌‌‌‌گیری‌‌‌ها کمک کردند و در انتخاب مدیران همیشه سهیم بودند و فکر می‌‌‌‌کنم تسلط کافی دارند همه در شهرداری کاملا با ایشان آشنا هستند و ان‌شالله مسیری که در هفت ماه گذشته طی شده ادامه یابد.

نجفی با بیان اینکه به خاطر خدا برای خلق خدا خدمت می‌‌‌‌کنیم، تصریح کرد: فرق ندارد من باشم یا آقای مکارم همه مکلفیم به ایشان کمک کنیم. خود بنده هم در حد امکان و توان با ایشان همکاری می‌‌‌‌‌‌کنم. همه به هم کمک کنیم تا مشکلی در کار شهرداری ایجاد نشود.

وی با اشاره به استعفای خود خاطرنشان کرد: عذرخواهی می‌‌‌کنم از کسانی که در داخل و خارج شهرداری خواستند کارم را ادامه دهم واقعا نتوانستم این دستور را بپذیرم. از همه کسانی که از داخل و خارج شهرداری از من خواستند کارم را ادامه دهم اما من نتوانستم عذر می‌خواهم. این مسئله خارج از اراده من بود.

شهردار مستعفی تهران با اشاره به حضور دائمی علی‌محمد مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان‌‌‌ها ابراز داشت: ایشان هیچ وقت برای ملاقات وقت نمی‌‌‌‌گرفتند و همینطور به دفتر من می‌‌‌آمدند. آقای قرائتی هم در زمانی که آموزش و پرورش بودیم همینطور بود و به شوخی می‌‌‌گفتیم اگر یک وقت در اتاق خوابت هستی، اگر ناگهان دیدی کسی وارد اتاق شد، نترس آقای قرائتی است!

Share