پیروزی ملوان برابر خونه به خونه بابل در انزلی

در بازی که خونه به خونه صلابت همیشگی را نداشت و البته ملوان هم نتوانست خطر چندانی را روی دروازه حریف ایجاد کند، شاگردان نادر دست نشان با تک گل بابک مرادی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۷۶ موفق شدند ۳ امتیاز حساس این بازی را کسب کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در روزی که تیم های نفت مسجدسلیمان، نساجی و البته فجرسپاسی شیراز برابر حریفانشان پیروز شده اند، خونه به خونه رده دومی با یک گل از ملوان شکست خورد تا شانس صعود این تیم به لیگ برتر به خطر بیفتد.

در بازی که خونه به خونه صلابت همیشگی را نداشت و البته ملوان هم نتوانست خطر چندانی را روی دروازه حریف ایجاد کند، شاگردان نادر دست نشان با تک گل بابک مرادی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۷۶ موفق شدند ۳ امتیاز حساس این بازی را کسب کند. البته پنالتی که وفا هخامنش مدافع خونه به خونه آن را مرتکب شده بود با اعتراض شدید قرمزپوشان بابلی همراه شد و به خاطر این موضوع چند دقیقه ای روند بازی قطع شد.

همچنین بابک مرادی که زننده تک گل ملوان در بازی امروز بود، در دقیقه ۹۵ بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

دراگان اسکوچیچ که چند فصل پیش دوران طلایی را در ملوان سپری کرد، در بازگشت به انزلی نتوانست تیم سابق خود را شکست بدهد تا خونه به خونه در هفته سی و یکم لیگ برتر شکست بدموقعی را تجربه کند.

خونه به خونه که هفته گذشته در رده دوم جدول رده بندی قرار داشت، با این شکست و با توجه به این که فجرسپاسی در دقایق پایانی از حریفش پیش افتاده است، این تیم به رتبه سوم جدول رده بندی سقوط خواهد کرد.

Share