نامه بازیکنان سپیدرود به رهنما حرکت خوبی بود! | از چهارشنبه پرداختی آغاز می‌شود

فرهاد خراسانی گفت: به نظر من نامه نوشتن بازیکنان به مدیرکل ورزش و جوانان حرکت بسیار خوبی بود، چون بازیکنان باید مشکلات را به گوش مسئولان برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، فرهاد خراسانی درباره حاشیه‌های تیم فوتبال سپیدرود در چند روز اخیر اظهار داشت: در جلسه‌ای که شب گذشته (دوشنبه) با حضور بازیکنان و مالک باشگاه برگزار شد، به توافقات اولیه رسیدیم و قرار است صورت جلسه‌ای تنظیم و به امضای بازیکنان برسد. از روز چهارشنبه هفته آینده هم پرداختی ما به بازیکنان شروع خواهد شد.

وی در مورد نامه بازیکنان سپیدرود به مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد: در مورد این نامه من منکر این نیستم که بازیکنان حق دارند پول خود را بگیرند، اما تعادل قراردادی بین باشگاه‌ها و بازیکنان وجود ندارد. به طور کلی در فوتبال ایران بازیکنان نمی‌تواند تمام قرارداد خود را از باشگاه دریافت کنند و این موضوع باید آسیب‌شناسی شود. به شخصه و از نظر من نامه نوشتن بازیکنان به مدیرکل ورزش و جوانان حرکت خوبی بود! بازیکنان باید به نوعی مشکلات خود را به گوش مسئولان استان برسانند. یک نفر به صورت شخصی باشگاه سپیدرود را در اختیار گرفته است و باید حمایت شود، چون فوتبال ما فقط هزینه است و هیچ بازگشتی ندارد. به نظرم مشکلات باشگاه باید به گوش استاندار و مسئولان گیلان برسد.

سخنگوی باشگاه سپیدرود در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان این تیم قصد اعتصاب دارند و اینکه آیا این مشکلات باعث بی‌انگیزگی بازیکنان نمی‌شود، گفت: نه، اعتصابی در کار نیست. فکر هم نمی‌کنم با وجود علی کریمی در تیم،‌ کسی بی‌انگیزه باشد. کریمی هم سرمربی و هم مدیر تیم است. اصلاً در شأن کریمی نیست که بخواهد بازیکنان تیمش کم‌کاری کنند. او یکی از برندهای بزرگ فوتبال ماست و به هیچ وجه اعتصاب یا کم‌کاری در کار نخواهد بود. به امید خدا هفته آینده پرداختی به بازیکنان انجام خواهد شد و همه چیز درست می‌شود.

خراسانی در پاسخ به این پرسش که «هفته آینده چند درصد از قراداد بازیکنان را پرداخت خواهند کرد؟»، گفت: ما یک چک سه درصدی در دست بازیکنان داریم، آن چک را از آنها خواهیم گرفت و یک چک دیگر به مبلغ ۲۰ درصد از مبلغ قراردادشان را به تاریخ ۲۰ خردادماه پرداخت خواهیم کرد. همچنین تا پیش از بازی با پرسپولیس ۱۵ درصد دیگر از قراردادها را به صورت نقد پرداخت خواهیم کرد تا در مجموع دریافتی بازیکنان به ۸۰ درصد برسد.

سخنگوی باشگاه سپیدرود در پایان یادآور شد: این را باید بگویم که باشگاه در کنار بازیکنان است، نه در مقابل آنها. بازیکنان دوستان ما هستند و با کریمی و کادرفنی هم رابطه بسیار خوبی داریم.

Share