نامه اعتراضی بازیکنان و کادرفنی سپیدرود به مدیرکل ورزش و جوانان گیلان

بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود در نامه‌ای به مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان خواستار رسیدگی به وضعیت این تیم شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جمعی از بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود رشت در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان از سوی مالکیت باشگاه،‌ در نامه‌ای به مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان،‌ درخواست کردند تا این نهاد به وضعیت این باشگاه رسیدگی کنند.

همچنین شب گذشته جلسه ای با حضور دکتر تن زاده مالک باشگاه و بازیکنان در دفتر باشگاه سپیدرود برگزار شد.

محور سخنان جواد تن زاده:

*در شرایط فعلی هدف همه ی ما ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر و دفاع از حیثیت و اعتبار مکتب ۵۰ ساله سپیدرود و شاد کردن دل ده ها هزار هوادار سپیدرود است که برای آنها خط قرمز فقط و فقط سپیدرود است و بس.

*شما بروید و ببینید اگر ما در سپیدرود حدود ۴۵ درصد پرداختی داشته ایم، سایر تیم ها چقدر پرداخت کرده اند؟ تیم های پدیده، نفت تهران، تراکتور و استقلال خوزستان پرداختی هایشان خیلی پایین تر بوده و از طرفی پول لیگ دسته اول بازیکنانی که از سال گذشته با ما همراه بودند به صورت صد در صد تسویه شده است.

*در پایان این جلسه توافق شد تا پیش از بازی با تراکتور در روز جمعه ۳ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شود و با انجام پرداخت های متوالی تا روز قبل از پایان لیگ دریافتی ها به سقف ۶۰ درصد مبلغ قرارداد برسد.

همچنین با تحویل یک چک ۲۰ درصدی در هفته  آینده در مجموع تسویه حساب بازیکنان تا سقف ۸۰ درصد پس از پایان لیگ انجام شود. بیست درصد باقیمانده دیگر بعد از پایان فصل تصمیم گیری خواهد شد و در مورد بازیکنانی که با سپیدرود تمدید می کنند یا از سپیدرود جدا خواهند شد متفاوت خواهد بود.

گفتنی است این نامه در حالی منتشر شده است که سپیدرود با کسب ۲۶ امتیاز خطر سقوط را احساس کرده و سه دیدار حساس را باید پشت سر بگذارد.

متن نامه بازیکنان و کادرفنی سپیدرود را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

Share