شوخی مستهجن نماینده مجلس کار دستش داد

در جلسه علنی مجلس همزمان با نطق جهانبخش محبی نیا نماینده میاندوآب و تکاب صدای دیگری از زبان فردی در تریبون مجلس پخش شده که حاوی کلمات زشت و خلاف شئونات و آموزه های اسلامی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جمعی نمایندگان مجلس در نامه ای به علی لاریجانی رئیس مجلس خواستار پیگیری صدای خلاف شئونات اسلامی که دیروز در صحن مجلس پخش شده، شدند.
در جلسه علنی مجلس همزمان با نطق جهانبخش محبی نیا نماینده میاندوآب و تکاب صدای دیگری از زبان فردی در تریبون مجلس پخش شده که حاوی کلمات زشت و خلاف شئونات و آموزه های اسلامی بود. نمایندگان در مجلس با تهیه نامه ای خطاب به رئیس مجلس خواستار پیگیری موضوع شدند.این نامه تا زمان ارسال خبر به امضای حدود ۲۰ نماینده رسیده بود و همچنان در حال امضا بود که به نظر می رسد به امضای تعداد دیگری از نمایندگان هم برسد.
در این نامه آمده است: در جلسه علنی روز سه شنبه ۲۸ فروردین، همزمان با نطق آقای محبی نیا صدای دیگری از زبان فردی در تریبون مجلس و رسانه ها پخش شده که حاوی کلمات زشت و خلاف شئونات و آموزه های اسلامی شده که این موضوع باعث جریحه دار شدن قلوب ملت شریف و نمایندگان مجلس گردیده است.لذا مقتضی است دستور فرمائید فورا موضوع جهت رسیدگی و اعمال مجازات قانونی مرتکب، در هیات نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان و یا دیگر مراجع قانونی اقدام شود. یکی از نمایندگان مجلس در پایان جلسه علنی گفته بود: به ما این دختر خوشگل‌ها رو‌ نشون بده!؛ این موضوع از شبکه رادیویی فرهنگ هنگام پخش زنده پخش شد.

Share