شب عید حتی یک ۵۰ هزار تومانی به بازیکنان عیدی ندادند | وعده‌هایی که دادند، عملی نشد

مهدوی گفت: مطالبات بازیکنان تا ۴۵ درصد پرداخت شده ولی شب عید حتی یک ۵۰ هزار تومانی به بازیکنان عیدی ندادند و ای کاش بعد از اینکه ما چند بازی را بردیم حداقل یک پاداش به بازیکنان می‌دادند تا بچه‌های تیم روحیه داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، محمدرضا مهدوی با اشاره به شکست تیمش با ذوب‌آهن اظهار داشت: در هر صورت ذوب‌آهن آمده بود که سپیدرود را شکست دهد زیرا آنها به دنبال کسب سهمیه هستند و می‌خواهند عنوان دومی لیگ را به دست آورند.

وی با اشاره به مشکلات تیمش طی هفته و ماه‌های اخیر گفت: متاسفانه وعده‌هایی که باشگاه به ما داده است، عملی نشد. قرار بود تن‌زاده به عنوان مالک باشگاه به بازیکنان چک شخصی‌اش را بدهد اما این اتفاق نیفتاد. ظاهرا برادر مالک باشگاه به حسین کعبی گفته می‌خواهیم چکی را به تاریخ اول اردیبهشت به بازیکنان بدهیم ولی بازیکنان این موضوع را قبول نکردند چون ۷ روز بعد لیگ تمام می‌شود و خیلی از مطالبات بازیکنان می‌ماند. البته اگر نظر من است می‌گویم همین چک را هم بدهند ما قبول داریم و مطمئن هستم حتی آن چک را هم به بازیکنان نخواهند داد.

مهدوی تاکید کرد: مطالبات بازیکنان تا ۴۵ درصد پرداخت شده ولی شب عید حتی یک ۵۰ هزار تومانی به بازیکنان عیدی ندادند و ای کاش بعد از اینکه ما چند بازی را بردیم حداقل یک پاداش به بازیکنان می‌دادند تا بچه‌های تیم روحیه داشته باشند.

وی تاکید کرد:‌ با این شرایط کار سخت است و ما هم به خاطر تماشاگران و مردم خوب رشت که این تیم را از ته دلشان دوست دارند تمرین و بازی می‌کنیم. ما ۳ بازی حساس داریم که یکی از آنها پرسپولیس در ورزشگاه آزادی است و آنها هم می‌خواهند جشن بگیرند. طبیعی است که باید در دو بازی آینده مقابل فولاد و تراکتورسازی نتیجه بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با این شرایط تیمش در لیگ برتر می‌ماند یا خیر،‌ گفت: اعتقاد شخصی‌ام این است که تیم ما در لیگ برتر می‌ماند. اما سال گذشته فکر می‌کردیم امسال شرایط مالی بهتر می‌شود که نشد. سال آینده هم همین وضعیت را داریم. اگر به شرایط جدول نگاه کنید تمام تیم‌هایی که با مشکل مالی روبرو هستند در ته جدول دست و پا می‌زنند. من هنوز طلب سال گذشته‌ام را نگرفته‌ام و قرارداد بالایی هم امسال نبسته‌ام. چون فقط در نیم فصل به سپیدرود برگشتم که به خیلی از آقایان ثابت کنم هنوز می‌توانم بازی کنم ولی اگر شما به شرایط ما نگاه کنید وضعیت خوبی نداریم. سپاهان با آن همه امکانات ۲۸ امتیاز دارد و تفاوت امتیازی چندانی با ما ندارد ولی شاید باور نکنید بازیکنان ما نمی‌توانند از جیب‌شان هزینه شخصی کنند چون برای هر جلسه استخر باید ۲۷ هزار تومان پرداخت کنند. با این شرایط و مشکلات مردم هم انتظار دارند تیم نتیجه بگیرد.

Share