سخنرانی افسران ارشد نیروی دریایی ارتش در جمع دانش‌آموزان

بمناسبت فرا رسیدن ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران تعدادی از فرماندهان نیروی دریایی در مدارس شهرستان رشت حضور و به سخنرانی پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به مناسبت فرا رسیدن ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران تعدادی از فرماندهان و افسران ارشد نیروی دریایی در مدارس شهرستان رشت حضور یافتند.

فرماندهان نیروی دریایی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز ارتش جمهوری اسلامی ایران ۲۹ فروردین را یک روز پرافتخار برای ارتش جمهوری اسلامی ایران و برای نظام اسلامی توصیف کردند و افزودند: حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) با حمایت بسیار هوشمندانه و به موقع مانع از تحقق توطئه های دشمنان داخلی و خارجی شدند که شعار انحلال ارتش را سرمی دادند.

افسران ارشد نیروی دریایی در جمع دانش آموزان مدارس شهرستان رشت، ارتش را یک نیروی متخصص و ولایتمدار توصیف کردند که در سالهای ابتدایی پیروزی نظام اسلامی و پس از آن در ۸ سال دفاع مقدس که کشور متجاوز عراق با حمایت ابرقدرتهای شرق و غرب به کشور اسلامی ما هجوم آورده بودند، مخلصانه و با تمام وجود در راه دفاع از آرمانهای اسلام، انقلاب و حضرت امام (رحمت الله علیه) در مقابل دشمن ایستادند و جانفشانی کردند.
فرماندهان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را یک ارتش قدرتمند و مکتبی معرفی و افزودند: فرماندهی معظم کل قوا، ارتش جمهوری اسلامی ایران را یک ارتش الهی نامیدندو این یعنی ارتش ما با ارتش های دنیا تفاوت بسیاری دارد و آن هم توجه به معنویت و توکل بر خدا در انجام امور محوله است.

Share